Dwupłaszczowy namiot dla jednej osoby. .. więcej
| marki: | |
| Liczba osób: | dla jednego |
| Masa minimalna/całkowita: | 1.5 kg |
| Kolor: | zielona |
| Budowa namiotu: | dwupanelowy namiot tunelowy z konstrukcją wewnętrzną |
| Materiał prętów nośnych: | Laminat |
| Materiał podłogi: | Polietylen |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | Poliester 190T PU |
| Materiał namiotu wewnętrznego: | oddychający poliester |
| Hydroizolacja podłogi: | 2000 mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 2000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | 2 |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Podlážka: | 120 g polietylenu |
| Akcesoria do namiotów: | sworznie stalowe |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 265 x 170 x 75 cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 40 x 12 x 11 cm |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | wewnątrz |
| Masa: | 1,5 kg |
| Sezon: | SS24, SS25 |
| marki: | |
| Liczba osób: | dla jednego |
| Masa minimalna/całkowita: | 1.5 kg |
| Kolor: | zielona |
| Budowa namiotu: | dwupanelowy namiot tunelowy z konstrukcją wewnętrzną |
| Materiał prętów nośnych: | Laminat |
| Materiał podłogi: | Polietylen |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | Poliester 190T PU |
| Materiał namiotu wewnętrznego: | oddychający poliester |
| Hydroizolacja podłogi: | 2000 mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 2000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | 2 |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Podlážka: | 120 g polietylenu |
| Akcesoria do namiotów: | sworznie stalowe |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 265 x 170 x 75 cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 40 x 12 x 11 cm |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | wewnątrz |
| Masa: | 1,5 kg |
| Sezon: | SS24, SS25 |