Lekka lina dla wspinaczy sportowych, dzięki swojej średnicy świetnie się zaciska i płynnie przechodzi przez ekspresy. G .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
| marki: | Beal |
| Kolor: | różowy |
| Dynamiczne rozszerzenie: | 38 % |
| Typ liny: | Prosta lina |
| Maks. siła uderzenia (pojedyncza lina): | 7,5 kN |
| Spaść z krawędzi: | Nie |
| Liczba upadków - ogółem (standard UIAA): | 7 |
| Liczba upadków min. (standard UIAA): | 6 |
| Średnica liny: | 9,5 mm |
| Rozszerzenie statyczne: | 9.2 % |
| Masa: | 59 g/m |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Sezon: | SS25, FW23, FW24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3700288281210 |
| marki: | Beal |
| Kolor: | różowy |
| Dynamiczne rozszerzenie: | 38 % |
| Typ liny: | Prosta lina |
| Maks. siła uderzenia (pojedyncza lina): | 7,5 kN |
| Spaść z krawędzi: | Nie |
| Liczba upadków - ogółem (standard UIAA): | 7 |
| Liczba upadków min. (standard UIAA): | 6 |
| Średnica liny: | 9,5 mm |
| Rozszerzenie statyczne: | 9.2 % |
| Masa: | 59 g/m |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Sezon: | SS25, FW23, FW24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 3700288281210 |