Advancer QC został zaprojektowany z myślą o długotrwałej wydajności w każdym terenie wspinaczkowym. Umiejętnie łączy komfort z zaawansowanym wzornictwem. Szczególnie dobrze pasuje do typu greckiego i kwadratowego stopy. Dwa przec .. więcej
| marki: | |
| Kolor: | niebieski |
| Płeć: | Damskie, Męskie |
| Kopyto: | Advantic |
| Wyłącznie: | Guma CAT 1.5, 4mm |
| Szczyt: | Mikrofibra |
| Materiał wierzchni: | Tekstylia |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 438 g |
| Sezon: | SS26, SS24, SS25 |
| marki: | |
| Kolor: | niebieski |
| Płeć: | Damskie, Męskie |
| Kopyto: | Advantic |
| Wyłącznie: | Guma CAT 1.5, 4mm |
| Szczyt: | Mikrofibra |
| Materiał wierzchni: | Tekstylia |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 438 g |
| Sezon: | SS26, SS24, SS25 |