Ekspres tzw. "Alspka", szczególnie przydatny do wspinaczki w górach, gdzie linia często nie prowadzi zupełnie prosto i konieczne jest wydłużenie pętli, aby uniknąć zbyt dużego tarcia i lina nie "ciągnęła" tak bardzo. .. więcej
| marki: | |
| Standard: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Ustawienie wytrzymałości w osi wzdłużnej: | 22 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 23 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | bez ubezpieczenia |
| Luz zapadki: | 20 mm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 75 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS25, SS26, SS24 |
| marki: | |
| Standard: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| Wytrzymałość z otwartym zatrzaskiem: | 7 kN |
| Ustawienie wytrzymałości w osi wzdłużnej: | 22 kN |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 23 kN |
| Wytrzymałość w osi poprzecznej: | 8 kN |
| Bezpieczeństwo blokady: | bez ubezpieczenia |
| Luz zapadki: | 20 mm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 75 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS25, SS26, SS24 |