(Wyprzedane) Zestaw naczyń MSR Trail Lite Duo System

(Wyprzedane) Zestaw naczyń MSR Trail Lite Duo System

Lekki, oszczędny przestrzennie i minimalistyczny nowy zestaw naczyń. Nadaje się do użytku dla 1-2 osób, miski i kubki termiczne są różnokolorowe. Naczynia wykonane są z hartowanego aluminium anodowanego z zupełnie nową powłoką ceramiczną nieprzywierającą (2-krotnie dłuższa trwałość). Do zestawu dodamy r .. więcej

Zestaw naczyń MSR Trail Lite Duo System

Lekki, oszczędny przestrzennie i minimalistyczny nowy zestaw naczyń. Nadaje się do użytku dla 1-2 osób, miski i kubki termiczne są różnokolorowe. Naczynia wykonane są z hartowanego aluminium anodowanego z zupełnie nową powłoką ceramiczną nieprzywierającą (2-krotnie dłuższa trwałość). Do zestawu dodamy również PocketRocket lub MicroRocket. Plastikowy kubek termiczny ma podwójną ściankę i większą pojemność - 700 ml. Zestaw zawiera: 1x garnek o pojemności 2 l z powłoką nieprzywierającą, hartowane aluminium anodowane 1x pokrywkę z funkcją filtru do łatwego nalewania 2x plastikową miseczkę 2x plastikowy kubek termiczny o pojemności 700 ml Dodatkowy opis: Pojemność: 2,15 l Waga: 618 g Materiał: hartowane aluminium anodowane, powłoka ceramiczna nieprzywierająca (bez PTFE i PFOA), plastik (BPA)

Parametry

marki: MSR
Dystrybucja: PL
EAN: 040818068977

Od tej marki

Więcej produktów marki MSR

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.