Pokrowiec do przechowywania śpiwora PRIMA CLASSIC

Pokrowiec do przechowywania śpiwora PRIMA CLASSIC

Wymiary 35 x 75 cm, ze sznurkiem do ściągania i samozaciskiem. Nadaje się do przechowywania wszystkich śpiworów PRIMA lub praktycznie każdego innego śpiwora. Śpiwór powinien być zapakowany do torby kompresyjnej lub innego małego pojemnika transportowego tylko na czas niezbędny do transportu. Po przybyc .. więcej

DOSTĘPNE

64,99
-11%
57,83
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57,83
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Pokrowiec do przechowywania śpiwora PRIMA CLASSIC

Wymiary 35 x 75 cm, ze sznurkiem do ściągania i samozaciskiem. Nadaje się do przechowywania wszystkich śpiworów PRIMA lub praktycznie każdego innego śpiwora. Śpiwór powinien być zapakowany do torby kompresyjnej lub innego małego pojemnika transportowego tylko na czas niezbędny do transportu. Po przybyciu do miejsca zakwaterowania należy wyjąć śpiwór z opakowania transportowego i rozłożyć go. Dasz mu szansę na pozbycie się wilgoci i zapachu z poprzedniego snu. A co najważniejsze, może on powoli uzyskać odpowiedni loft, czyli objętość, aby odpowiednio izolować Cię od otaczającego zimna, gdy śpisz w nocy. Po powrocie do domu z imprezy zaleca się ponowne rozłożenie śpiwora, przewietrzenie go, wysuszenie, a następnie odłożenie na miejsce. Nie w opakowaniu transportowym ani nawet kompresyjnym, ale w tym pojemnym opakowaniu do przechowywania. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w domu, dobrym rozwiązaniem jest również całkowicie wolnowiszący śpiwór. Wentylacja w futerale jest nieco mniejsza, ale jest on chroniony przed kurzem, brudem itp.

Parametry

marki: PRIMA
Kolor: czarne
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
Sezon: FW22
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8592835700078

Od tej marki

Więcej produktów marki PRIMA

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.