(Wyprzedane) Śpiwór ekspedycyjny Husky Prąd -30°C

(Wyprzedane) Śpiwór ekspedycyjny Husky Prąd -30°C

Dodaj do swojej wyprawy najwyższej klasy śpiwór Proud -30 °C i ciesz się komfortem nawet przy niesprzyjającej pogodzie i niskich temperaturach. Wypełnienie, a także zewnętrzną i wewnętrzną część tego modelu wyposażyliśmy w kombinację wysokiej jakości materiałówktóre spełniają surowe wymagania dla śpiworów przeznaczonych do ekstremalnych warunków klimatycznych. Przy projektowaniu współp .. więcej

Śpiwór ekspedycyjny Husky Prąd -30°C

Dodaj do swojej wyprawy najwyższej klasy śpiwór Proud -30 °C i ciesz się komfortem nawet przy niesprzyjającej pogodzie i niskich temperaturach. Wypełnienie, a także zewnętrzną i wewnętrzną część tego modelu wyposażyliśmy w kombinację wysokiej jakości materiałówktóre spełniają surowe wymagania dla śpiworów przeznaczonych do ekstremalnych warunków klimatycznych. Przy projektowaniu współpracowaliśmy z czołowymi projektantami, dzięki czemu śpiwór Proud jest bardzo udanym produktem.

Korzyści:

 • Wysokiej jakości 7-kanałowe wypełnienie z pustych włókien zapewnia wysoki komfort termiczny.
 • Wysoka trwałość, oddychalność i właściwości izolacyjne są gwarantowane przez najwyższej jakości materiały wewnątrz i na zewnątrz.
 • Paski antypoślizgowe z tyłu zapobiegają zsuwaniu się śpiwora z maty.
 • Kołnierz ściągany sznurkiem jest standardem.
 • Markowy, izolowany dwukierunkowy zamek błyskawiczny z blokadą bezpieczeństwa dla łatwej obsługi.
 • Inne cechy: kieszeń na drobne przedmioty, kieszeń na poduszkę, sznurek ściągający wokół głowy, główna klapa zapinana na zamek błyskawiczny.

GŁÓWNE ZALETY

 • Lewy i prawy zamek błyskawiczny
 • Pasy antypoślizgowe
 • Zamki błyskawiczne YKK
 • Dla wymagających warunków
 • Umieszczenie zamka błyskawicznego
 • Certyfikat ISO_23537-1

OKREŚLANIE TEMPERATURY

Ekstremalne: -30°C

Dolna granica, ekstremalna temperatura, w której ryzyko uszczerbku na zdrowiu w wyniku hipotermii dotyczy normalnej kobiety i normalnych warunków). Temperatura ta stanowi punkt zagrożenia prowadzący do śmierci.

Limit: -12°C

Dolna granica, przy której użytkownik śpiwora, w przykucniętej pozycji ciała, znajduje się w ogólnej równowadze termicznej i po prostu nie odczuwa zimna (dotyczy normalnego człowieka i normalnych warunków).

Komfort: -4°C

Dolna granica zakresu komfortu, w którym użytkownik śpiwora w zrelaksowanej pozycji ciała, np. na wznak, jest w ogólnej równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (w oparciu o normalną kobietę i normalne warunki).

Parametry

marki: Husky
Kolor: czarne
Mniejszy komfort noszenia bielizny: -12 °C
Zalecana wysokość ciała: 195 cm
Ekstremalny komfort (w bieliźnie): -30 °C
Najwyższy komfort od (w bieliźnie): -4 °C
Konstrukcja śpiwora: trójwarstwowa
Wymiary: 85 x 220 cm
Wymiary spakowanej torby: 44 x 28 cm
Cel podróży sezonowej: Zimowe
Łączenie dwóch śpiworów: tak
Typ wypełnienia: włókno puste w środku
UNI: Nie
Materiał zewnętrzny: 100% poliamid (nylon)
Materiał wewnętrzny: 100% poliamid (nylon)
Masa: 2.25 Kg

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.