(Wyprzedane) Nadmuchiwany kajak Aqua Marina Memba 330

(Wyprzedane) Nadmuchiwany kajak Aqua Marina Memba 330

Nadmuchiwany kajak z bardzo sztywną podłogą. Po napompowaniu podłogi kajak uzyskuje bardzo dobre właściwości jezdne. Memba wyróżnia się komfortem i łatwością prowadzenia. Jest to wsz .. więcej

Nadmuchiwany kajak Aqua Marina Memba 330

Nadmuchiwany kajak z bardzo sztywną podłogą. Po napompowaniu podłogi kajak uzyskuje bardzo dobre właściwości jezdne. Memba wyróżnia się komfortem i łatwością prowadzenia. Jest to wszechstronny kajak turystyczny, który ma szersze dno, dzięki czemu jest bardzo stabilny. Dzięki swoim właściwościom jezdnym nadaje się również do dłuższych wycieczek po płynących rzekach. Może obsługiwać rzeki z trudnością II wojny światowej. Ten kajak jest odpowiedni dla wszystkich wioślarzy, którzy chcą wygodnej, ale szybkiej łodzi, która nie boi się falistej wody.

Kajak ma bardzo przyjemną powierzchnię z tkaniny, która jest wodoodporna i odporna na promieniowanie UV. W miejscu, w którym umieszcza się łokcie, znajduje się również bardzo miękka i przyjemna wkładka z neoprenu. Kajak ma wiele uchwytów ułatwiających przenoszenie, pętle do mocowania wioseł i zawory spustowe na dnie, które można otworzyć, aby wypuścić nadmiar wody.

Konstrukcja kajaka jest połączona, składająca się z dwóch niskociśnieniowych cylindrów bocznych i wysokociśnieniowego dna, które jest wykonane w technologii Drop-stitch, znanej z paddleboardów. Dzięki temu padowi łódź bardzo szybko reaguje na polecenia wydawane wiosłem.

Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, w tym dwa wiosła kajakowe, siedzenia i ręczną pompkę z manometrem.

Parametry techniczne:

  • Długość: 330 cm
  • szerokość: 90 cm
  • Waga kajaka: 13,4 kg
  • Maks. obciążenie: 110 kg

Parametry

marki: Aqua Marina
Kolor: pomarańczowy
Liczba osób: dla jednego
Wymiary: 330 x 90 cm
UNI: Nie
Maksymalne obciążenie: 110 kg
EAN: 6954521600215

Od tej marki

Więcej produktów marki Aqua Marina

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.