(Wyprzedane) Plecak Loap Alpinex 25L szary

(Wyprzedane) Plecak Loap Alpinex 25L szary

Plecak turystyczny ALPINEX 25 ma pojemność 25 litrów i nośność 8 kilogramów. Składa się z jednej komory głównej z dwustronnymi zamkami błyskawicznymi. Oprócz głównej kieszeni, plecak posiada również dwie boczne otwarte kieszenie i jedną przednią kieszeń zapinaną na zamek. Wewnątrz znajduje s .. więcej

Plecak Loap Alpinex 25L szary

Plecak turystyczny ALPINEX 25 ma pojemność 25 litrów i nośność 8 kilogramów. Składa się z jednej komory głównej z dwustronnymi zamkami błyskawicznymi. Oprócz głównej kieszeni, plecak posiada również dwie boczne otwarte kieszenie i jedną przednią kieszeń zapinaną na zamek. Wewnątrz znajduje się jedna kieszeń. Sztywny system pleców AVS z zakrzywioną konstrukcją zapewnia wysokiej jakości wentylację. Konstrukcja pleców jest również niezależna od samego plecaka i można ją zdjąć. Paski na ramiona mają anatomiczny kształt. Plecy odciąża również pas biodrowy, boczne pasy kompresyjne oraz przesuwany pas piersiowy z praktycznym uchwytem (np. na napoje lub aparat). Przydatny jest również wzmocniony górny uchwyt oraz dodatkowe paski i uchwyty do mocowania innego sprzętu. Zawiera również komorę hydrovac i zintegrowaną osłonę przeciwdeszczową znajdującą się w dolnej części plecaka. Plecak ma wymiary (wysokość × szerokość × głębokość) 48 × 24 × 23 cm i waży 930 gramów. Jest wyposażony w elementy odblaskowe. Instrukcje dotyczące usuwania konstrukcji: do usunięcia trwałej konstrukcji systemu AVS back potrzebna jest niewielka siła - średni nacisk. Najpierw należy odgiąć dolną kieszeń znajdującą się pod pasem biodrowym, aby można ją było wyjąć z materiałowych kieszeni po lewej i prawej stronie na dole plecaka. Usunięcie struktury jest zakończone przez odchylenie planchette w celu uwolnienia jej z pasa biodrowego. Aby umieścić konstrukcję z powrotem w plecaku, postępuj zgodnie z instrukcjami w odwrotnej kolejności.

Parametry

marki: Loap
Kolor: szary
Pas biodrowy: tak
Wejście boczne: Nie
Pas piersiowy: tak
Materiał plecaka: 420D poliester Diamond-Check Rip Stop, poliuretan
Udźwig: 8 kg
Pojemność plecaka: 25L
Cechy plecaka: Płaszcz przeciwdeszczowy, Przygotowanie do hydroakumulacji
Liczba komór: 1
Wejście od przodu: Nie
Elementy odblaskowe: tak
Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): 48 × 24 × 23
Typ systemu pleców: AVS
Organizer wewnętrzny: Nie
Masa: 0.93 kg
EAN: 8592946933204

Od tej marki

Więcej produktów marki Loap

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.