Dodatkowy rabat - 10% na produkty PINGUIN i ACEPAC z kodem rabatowym
Kod rabatowy: PINACE
×

Flame lee/stabilizator VAR

Flame lee/stabilizator VAR

Ważnym dodatkiem do kuchenki jest odłączana osłona, która została nowo rozwiązana tak, aby mogła służyć jako stabilizator podstawy układu kartusz - kuchenka w przeciwnym położeniu. W praktyce, .. więcej

DOSTĘPNE

43,99
-15%
37,23
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36,37
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Flame lee/stabilizator VAR

Ważnym dodatkiem do kuchenki jest odłączana osłona, która została nowo rozwiązana tak, aby mogła służyć jako stabilizator podstawy układu kartusz - kuchenka w przeciwnym położeniu. W praktyce, zwłaszcza przy wietrznej pogodzie, dochodzi do znacznej oszczędności paliwa, aż do 25%! Osłona naprawdę skutecznie chroni płomień przed podmuchami wiatru, a duża powierzchnia odbijająca odbija całe ciepło spalanych gazów pod naczyniem gotującym. Założenie i zdjęcie są bardzo proste, kompakcyjność kuchenki pozostaje zachowana, a masa osłony jest znikoma z punktu widzenia oszczędzonego paliwa. Osłona doskonale pasuje do trzyelementowego zestawu obiadowego znanego jako "ešus", więc praktycznie nie zajmuje miejsca w stosunku do masy zaoszczędzonego paliwa. Osłonę można używać z mniejszym naczyniem ze zbioru naszych zestawów campingowych i doskonale pasuje do ešusów. Dużą zaletą jest również bardzo łatwy "montaż i demontaż" osłony, dzięki czemu kompakcyjność samej kuchenki pozostaje zachowana. Funkcja stabilizatora lub statywu bomby: - kartusz z kuchnią można łatwo zamocować na drugą stronę osłony, odporność na przewrócenie wzrasta niezwykle - ten, kto doświadczył momentu, gdy ugotowana zupa wylądowała w trawie tuż przed upragnionym spożyciem, wie o czym mówimy.

Parametry

marki: Var
Typ paliwa: Gaz
Dystrybucja: PL
Masa: 110 g
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8594051630023

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.