Grill Esbit

Grill Esbit

NOWOŚCI

Grill jest bardzo lekki - waży tylko 2380 gramów, jest idealnie pakowny i można go rozłożyć w kilka sekund! Dzięki specjalnej konstrukcji można go przymocować od spodu bez rękawicy nawet podczas grillowania i przemieszczać według potrzeb, na przykład gdy nagle zaczyna padać deszcz lub wieje wiatr dokładnie w Twoim kierunku! Grill został zaprojektowany tak, że żarzące się węgle nie wypadną podczas grillowania, więc nie musisz obawiać się podpalenia otoczenia. Konstrukcja oparta jest .. więcej

DOSTĘPNE

439,99
-10%
395,51
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 395,51
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Grill Esbit

Grill jest bardzo lekki - waży tylko 2380 gramów, jest idealnie pakowny i można go rozłożyć w kilka sekund! Dzięki specjalnej konstrukcji można go przymocować od spodu bez rękawicy nawet podczas grillowania i przemieszczać według potrzeb, na przykład gdy nagle zaczyna padać deszcz lub wieje wiatr dokładnie w Twoim kierunku! Grill został zaprojektowany tak, że żarzące się węgle nie wypadną podczas grillowania, więc nie musisz obawiać się podpalenia otoczenia. Konstrukcja oparta jest na legendarnym kuchenku Esbit na stały spirytus (tzw. łóżeczka). Po rozłożeniu "łóżeczka" znajdziesz tam oddzielną nieprzemakalną torbę z drewnianym węglem i możesz grillować. W stanie spakowanym wydaje się, że masz elegancką czarną torbę na laptopa przez ramię, tylko Ty wiesz, że torba zawiera złożony grill z drewnianymi węglami na jedno grillowanie! Pamiętaj, że grille Esbit są wykonane z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej i dzięki swojemu wyglądowi zadowolą nie tylko Twoje kubki smakowe! Po zakończeniu grillowania poczekaj aż grill ostygnie i możesz go całkowicie spakować do czarnej torby wykonanej ze specjalnego materiału nieprzemakalnego, dzięki czemu nie pobrudzisz otaczających rzeczy ani w domu, ani w podróży! Ten grill zmieści się wszędzie!

Parametry

marki: Esbit
Kolor: silver
Typ paliwa: Alkohol stały
UNI: Nie
Masa: 2380 g in Polish is "2380 g".
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.