Termos Esbit 500ml oliwkowy

Termos Esbit 500ml oliwkowy

NOWOŚCI

Twój herbata będzie miała temperaturę 45 stopni po 24 godzinach, jeśli napełnisz termos wrzącą herbatą aż do samego końca!Zewnętrzna strona termosu jest pokryta specjalnym matowym, nieślizgającym się zielonym kolorem, który zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z rękawiczek.Termos zosta .. więcej

DOSTĘPNE

135,99
-10%
121,95
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 121,95
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Termos Esbit 500ml oliwkowy

Twój herbata będzie miała temperaturę 45 stopni po 24 godzinach, jeśli napełnisz termos wrzącą herbatą aż do samego końca!

Zewnętrzna strona termosu jest pokryta specjalnym matowym, nieślizgającym się zielonym kolorem, który zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z rękawiczek.

Termos został wykonany tak, aby był jak najbardziej łatwy w obsłudze. Wewnętrzna warstwa termosu jest pokryta specjalną cienką warstwą, która poprawia właściwości izolacyjne oraz działa antybakteryjnie i zapobiega osadzaniu się kamienia. Aby jak najlepiej wykorzystać właściwości termosu przed użyciem: - jeśli chcesz włożyć gorący napój do termosu, podgrzej go ciepłą wodą przez około 4 minuty, następnie wylej wodę i napełnij płynem - postępuj podobnie przy zimnych napojach (wlej zimną wodę / 4 min.)

Każdy termos zawiera 2 kubki i 2 zamknięcia - jeden tradycyjny na gwintowanie i drugi na szybkie otwieranie za pomocą przycisku.

Wysokość 215 mm, średnica 79 mm, waga 359 gramów. 

Parametry

marki: Esbit
Kolor: zielona
UNI: Nie
Masa: 359 g
Materiał: stal nierdzewna
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.