Termos do żywności Esbit 1000ml zielony

Termos do żywności Esbit 1000ml zielony

NOWOŚCI

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zewnętrzna strona termosu jest pokryta specjalnym matowym khaki, antypoślizgowym kolorem, który zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z rąk podczas trzymania w rękawiczkach. Termo .. więcej

DOSTĘPNE

180,99
-10%
162,66
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 162,66
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Termos do żywności Esbit 1000ml zielony

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zewnętrzna strona termosu jest pokryta specjalnym matowym khaki, antypoślizgowym kolorem, który zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z rąk podczas trzymania w rękawiczkach. Termos został wykonany tak, aby był jak najłatwiejszy w obsłudze. Wnętrze termosu jest pokryte specjalną cienką warstwą, która poprawia właściwości izolacyjne i działa jednocześnie antybakteryjnie. Dla maksymalnego wykorzystania właściwości termosu zalecamy przed użyciem: - jeśli chcesz umieścić w termosie gorące jedzenie, podgrzej go ciepłą wodą przez około 4 minuty, następnie opróżnij go i włóż jedzenie - postępuj podobnie przy zimnych napojach lub jedzeniu (wlej zimną wodę / 4 min.) Dużym atutem termosu jest zawór bezpieczeństwa. Po jego naciśnięciu równoważy się ciśnienie wewnątrz termosu, co eliminuje ryzyko oparzenia gorącym parowaniem podczas otwierania lub przypadkowej "eksplozji" podczas transportu.
Zamknięcie służy również jako miska na jedzenie.

Wysokość 200 mm, średnica 108 mm, waga 575 gramów.

Temperatura przy napełnieniu wodą: ~ 98 ° C

Temperatura otoczenia: ~ 20 ° C ± 2 ° C

Temperatura wody po 6 godzinach: ~ 75 ° C

Temperatura wody po 12 godzinach: ~ 60 ° C

Temperatura wody po 24 godzinach: ~45 °C

Parametry

marki: Esbit
Kolor: zielona
UNI: Nie
Masa: 575 g
Materiał: stal nierdzewna
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.