Ten unikalny model namiotu został opracowany jako parawan idealny na plażę, nad wodę lub do ogrodu.Cechy parawanu Blum 2:Nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla najmniejszych dzieci. .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 23. — 27. 4. 2026 23. — 27. 4. 2026
Ten unikalny model namiotu został opracowany jako parawan idealny na plażę, nad wodę lub do ogrodu.
Cechy parawanu Blum 2:
| marki: | Husky |
| Kolor: | niebieski |
| Masa minimalna/całkowita: | 1,5 / 1,6 Kg |
| Budowa namiotu: | jednopowłokowy namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Durawrap |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | 185T Poliester, Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O) |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Liczba osób: | dla dwojga |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 115 x 220 x 130 cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 55 x 13 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | zewnętrzna |
| Masa: | 1,6 kg |
| Sezon: | SS25, SS24, SS26, FW24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287032901 |
| marki: | Husky |
| Kolor: | niebieski |
| Masa minimalna/całkowita: | 1,5 / 1,6 Kg |
| Budowa namiotu: | jednopowłokowy namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Durawrap |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | 185T Poliester, Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O) |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Liczba osób: | dla dwojga |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 115 x 220 x 130 cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 55 x 13 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | zewnętrzna |
| Masa: | 1,6 kg |
| Sezon: | SS25, SS24, SS26, FW24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287032901 |