(Wyprzedane) Opaska damska Matt CEThermo Headband Jungle b rs

(Wyprzedane) Opaska damska Matt CEThermo Headband Jungle b rs

CATALINA ESTRADA – kolumbijska ilustratorka jest pasjonatką natury, kolorów, kształtów, detali, tekstur i piękna. Od 1999 roku mieszka w Barcelonie i jest znana ze swojego unikalnego ożywionego przedstawienia temperamentnego latynoamerykańskiego folkloru.Ź .. więcej

Opaska damska Matt CEThermo Headband Jungle b rs

CATALINA ESTRADA – kolumbijska ilustratorka jest pasjonatką natury, kolorów, kształtów, detali, tekstur i piękna. Od 1999 roku mieszka w Barcelonie i jest znana ze swojego unikalnego ożywionego przedstawienia temperamentnego latynoamerykańskiego folkloru.

Źródłem inspiracji dla Cataliny jest wszystko, co się dzieje wokół niej, głównie flora i fauna. Catalina przenosi wszystkie kolory i moc latynoamerykańskiego folkloru oraz łagodzi je delikatnym europejskim wyrafinowaniem.

Ma zdolność tworzenia fascynujących iluzorycznych motywów pełnych kolorów i natury z urocza kombinacją sztuki, designu graficznego i ilustracji.

Parametry

marki: MATT
Kolor: fioletowy
Użycie: Prowadzenie, Turysta
Płeć: Damskie
Na zewnątrz: tak
Typ materiału: syntetyki
UNI: Nie
Materiał: 92% poliester, 8% elastan
Sezon: FW23
EAN: 8425377962966

Od tej marki

Więcej produktów marki MATT

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.