Śpiwór Husky Ember niebieski/szary

Śpiwór Husky Ember niebieski/szary

NOWOŚCI

Śpiwór Ember -15°C jest kompaktowy, praktyczny i nie zawiedzie nawet w trudniejszych warunkach i chłodniejszych nocach. Jego zaletą jest niska waga i niewielka objętość transportowa. Zastos .. więcej

DOSTĘPNE

723,99
-20%
579,00
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 552,99
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Śpiwór Husky Ember niebieski/szary

Śpiwór Ember -15°C jest kompaktowy, praktyczny i nie zawiedzie nawet w trudniejszych warunkach i chłodniejszych nocach. Jego zaletą jest niska waga i niewielka objętość transportowa. Zastosowane wysokiej jakości materiały nadają mu ważne właściwości, takie jak komfort, odporność na dyskomfort na zewnątrz i doskonały komfort cieplny. Model ten nadaje się do użytku na zewnątrz od wiosny do późnej jesieni. W wyposażeniu standardowym znajdują się paski antypoślizgowe, kołnierz izolujący, zewnętrzne ściągacze wokół głowy, wewnętrzna kieszeń do stworzenia poduszki, anatomiczny i ocieplany zamek błyskawiczny lub kieszeń na drobne przedmioty.

Korzyści:

  • Wysokiej jakości wypełnienie z 7-kanałowego włókna pustego zapewniające wysoki komfort termiczny.
  • Niewielka waga i mała objętość transportowa.
  • Wysoką wytrzymałość, oddychalność i właściwości izolacyjne gwarantują najwyższej jakości materiały wewnątrz i na zewnątrz.
  • Paski antypoślizgowe z tyłu zapobiegają zsuwaniu się śpiwora z maty.
  • W standardowym wyposażeniu znajduje się odwijany kołnierz .
  • Markowy, ocieplony, anatomiczny zamek błyskawiczny ułatwiający obsługę.
  • Wyposażenie dodatkowe: kieszeń zewnętrzna i wewnętrzna na drobne przedmioty, kieszeń na poduszkę, ściągacz wokół głowy, osłona nogawki głównego zamka.
Komfort: 5°C

TEMPERATURA KOMFORTOWA to dane, które są właściwe przy wyborze śpiwora. Według aktualnie obowiązującej normy, w tej temperaturze w normalnych warunkach standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) będzie spać wygodnie w śpiworze w pozycji rozluźnionej i nie będzie jej zimno.

Limit: 0°C

TEMPERATURA LIMITOWA to wskazanie, które zgodnie z aktualnie obowiązującą normą ostrzega Cię o dolnej granicy temperatury , przy której w normalnych warunkach przeciętny mężczyzna (25 lat, 70 kg, 173 cm) w w pozycji zwiniętej w śpiworze nie odczuwa się jeszcze zimna.

Ekstremalne: -15°C

Zgodnie z aktualnie obowiązującą normą , EKSTREMALNA TEMPERATURA jest ostrzeżeniem. Nie można tu mówić o komforcie spania, na pewno nie dobieraj śpiwora pod kątem tej temperatury. Jeśli temperatura zostanie przekroczona, w najlepszym wypadku przeciętna kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) jest narażona na przeziębienie, a w najgorszym może spowodować poważne uszczerbki na zdrowiu.

7-kanałowy kanał światłowodowy

Są to puste w środku, spiralnie nawinięte, syntetyczne włókna poliestrowe z siedmioma kanałami. Poprzez elastyczne przeplatanie, staranną produkcję i prawidłowe formowanie, materiał osiąga nienaganny efekt LOFT, czyli zdolność pochłaniania powietrza, a tym samym izolacji. Aby uzyskać dłuższą żywotność i maksymalny efekt, włókna powleka się warstwą silikonu, który utrwala ich wzajemne położenie i zmniejsza wzajemne tarcie. Inne zalety to to, że nie wchłaniają wilgoci, szybko schną, są odpowiednie dla alergików i są bardzo łatwe w utrzymaniu.

Parametry

marki: Husky
Kolor: niebieski
Mniejszy komfort noszenia bielizny: 0 °C
Zalecana wysokość ciała: 195 cm
Ekstremalny komfort (w bieliźnie): -15 °C
Najwyższy komfort od (w bieliźnie): 5 °C
Konstrukcja śpiwora: podwójna warstwa
Wymiary: 85 x 220 cm
Wymiary spakowanej torby: 35 x 22 cm
Cel podróży sezonowej: Trzy pory roku
Typ wypełnienia: włókno puste w środku
UNI: Nie
Materiał zewnętrzny: 40D 290T Nylon Ripstop
Materiał wewnętrzny: Miękki nylon
Masa: 1.5 Kg
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8592287051025

Od tej marki

Więcej produktów marki Husky

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.