Ten 2-osobowy namiot zachwyci Cię swoją jakością i innowacyjnymi funkcjami. Dzięki poliuretanowej powłoce Drytech zapewnia niezrównaną ochronę przed deszczem. Kształt .. więcej
Ten 2-osobowy namiot zachwyci Cię swoją jakością i innowacyjnymi funkcjami. Dzięki poliuretanowej powłoce Drytech zapewnia niezrównaną ochronę przed deszczem. Kształt kopuły, wewnętrzna konstrukcja i tyczki durawrap sprawiają, że montaż jest szybki i łatwy, a namiot jest jeszcze bardziej wytrzymały. Rękaw kompresyjny z kieszeniami na tyczki, linki i pręty ułatwia przenoszenie namiotu. Dzięki swoim praktycznym wymiarom, TEMPRA 2 oferuje dużo miejsca do spania i komfortowego wypoczynku. Dwa wejścia w absydach ułatwiają poruszanie się po namiocie, a otwory wentylacyjne zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.
| marki: | Loap |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Durawrap |
| Materiał podłogi: | Poliester |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | 190T poliester ripstop, 3000 mm |
| Materiał namiotu wewnętrznego: | Poliester 190T |
| Hydroizolacja podłogi: | 5000 mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 3000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | 2 |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Liczba osób: | dla dwojga |
| Liczba wejść: | 2 wejścia |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 220 x 305 x 115 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | wewnątrz |
| Masa: | 3,3 kg |
| Sezon: | SS24 |
| EAN: | 8596543148115 |
| marki: | Loap |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Durawrap |
| Materiał podłogi: | Poliester |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | 190T poliester ripstop, 3000 mm |
| Materiał namiotu wewnętrznego: | Poliester 190T |
| Hydroizolacja podłogi: | 5000 mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 3000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | 2 |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Liczba osób: | dla dwojga |
| Liczba wejść: | 2 wejścia |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 220 x 305 x 115 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | wewnątrz |
| Masa: | 3,3 kg |
| Sezon: | SS24 |
| EAN: | 8596543148115 |