Letni śpiwór puchowy Husky Devon blue/khaki

Letni śpiwór puchowy Husky Devon blue/khaki

NOWOŚCI

Wygodny śpiwór puchowyDevon -5°C Z pewnością docenisz nowy design, jeśli jesteś miłośnikiem lekkich podróży. Ten śpiwór jest lekki, kompaktowy i doskonale nadaje się dla turystów z plecakiem, rowerzystów oraz miłośników pieszych wędrówek i innych aktywności na świeżym powietrzu wiosną i latem, którzy chcą spędzić noc. w cieple i komforcie. .. więcej

DOSTĘPNE

998,99
-20%
799,00
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 799,00
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Letni śpiwór puchowy Husky Devon blue/khaki

Wygodny śpiwór puchowyDevon -5°C Z pewnością docenisz nowy design, jeśli jesteś miłośnikiem lekkich podróży. Ten śpiwór jest lekki, kompaktowy i doskonale nadaje się dla turystów z plecakiem, rowerzystów oraz miłośników pieszych wędrówek i innych aktywności na świeżym powietrzu wiosną i latem, którzy chcą spędzić noc. w cieple i komforcie.

Funkcje:

  • Jakość wypełnienie z kaczego pierza zapewniający doskonały komfort cieplny.
  • Wyjątkowo niska waga 850 g i małe wymiary w stanie spakowanym.
  • Wysoka odporność, komfort i właściwości izolacyjne dzięki najwyższej jakości materiałom wewnątrz i na zewnątrz.
  • Markowy, ocieplany, dwukierunkowy zamek błyskawiczny z zamkiem dla łatwej obsługi.
  • Inny sprzęt: kieszeń zewnętrzna i wewnętrzna, listwy antypoślizgowe, wewnętrzna podszewka ocieplająca, odwijany kaptur.

MATERIAŁ WEWNĘTRZNY: Nylon 20D 380T

Bardzo cienkie, lekkie i oddychające włókna 100% nylonowe, które jednocześnie zapewniają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu skutecznie chronią przed rozdarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał jest wodoodporny i nadaje się również do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.

WYPEŁNIJ: Kacze pióra 260 g - 90/10, 700 cuin

Pierze kacze 260 g (pióra pyłowe/drobne - 90/10, pojemność - 700 cuin)

Kacze pióra należą obecnie do najwyższej jakości naturalnych materiałów wypełniających. Jej mocnymi stronami są doskonałe właściwości termoizolacyjne, bardzo niska waga oraz dobra ściśliwość wypełnienia, co zapewnia niewielką objętość. Wszystko to przy zachowaniu długiej żywotności. Dzięki tym zaletom spełnia wysokie wymagania stawiane szczególnie śpiworom zimowym.
W śpiworach puchowych puch jest zmieszany z małymi piórami. Pióra przeciwkurzowe pełnią funkcję izolującą, a drobne piórka gwarantują tzw. efekt LOFT, czyli oddychalność. W przypadku piór podawana jest także jednostka cuin, która określa maksymalną pojemność piór do wypełnienia objętości. Im wyższa wartość, tym lepsze wypełnienie.

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: Nylon 20D 380T

Bardzo cienkie, lekkie i oddychające włókna 100% nylonowe, które jednocześnie zapewniają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu skutecznie opierają się rozdarciom i innym uszkodzeniom mechanicznym. Materiał jest wodoodporny.

Komfort: 7°C

KOMFORTOWA TEMPERATURA to danewłaściwe przy wyborze śpiwora . Według aktualnie obowiązującej normy, w tej temperaturze w normalnych warunkach standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) będzie spać wygodnie w śpiworze w pozycji rozluźnionej i nie będzie jej zimno.

Limit: 3°C

TEMPERATURA LIMITOWA to informacja, która zgodnie z aktualnie obowiązującą normą ostrzega o dolnym limicie temperatury , podczas którego w normalnych warunkach standardowy mężczyzna (25 lat, 70 kg, 173 cm) w pozycji zwiniętej w śpiworze nie odczuwa jeszcze zimna.

Ekstremalne: -5°C

Zgodnie z aktualnie obowiązującą normą , EKSTREMALNA TEMPERATURA to informacja, która nakazuje zachować ostrożność. Nie można tu mówić o komforcie spania, na pewno nie dobieraj śpiwora pod kątem tej temperatury. Przekroczenie tej temperatury w najlepszym przypadku normalnej kobiecie (25 lat, 60 kg, 160 cm) grozi przeziębieniem, w najgorszym przypadku poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

Parametry

marki: Husky
Kolor: zielona
Mniejszy komfort noszenia bielizny: 3 °C
Zalecana wysokość ciała: 195 cm
Ekstremalny komfort (w bieliźnie): -5 °C
Najwyższy komfort od (w bieliźnie): 7 °C
Konstrukcja śpiwora: komora
Wymiary: 85 x 220 cm
Wymiary spakowanej torby: 25 x 15 cm
Cel podróży sezonowej: Lato
Łączenie dwóch śpiworów: tak
Typ wypełnienia: pióra
UNI: Nie
Materiał zewnętrzny: 20D 380T Nylon
Materiał wewnętrzny: 20D 380T Nylon
Masa: 0.85 Kg
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8592287051636

Od tej marki

Więcej produktów marki Husky

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.