Śpiwór puchowy z kocem Husky Drapy niebieski/pomarańczowy

Śpiwór puchowy z kocem Husky Drapy niebieski/pomarańczowy

NOWOŚCI

Śpiwór puchowyPrzewiewny -20°C w nowej konstrukcji nadaje się również do ekstremalnych warunków i to idealny wybór dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, którzy chcą spędzić noc w cieple i komforcie. Jeśli nie lubisz .. więcej

DOSTĘPNE

1 748,99
-20%
1 399,00
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 399,00
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Śpiwór puchowy z kocem Husky Drapy niebieski/pomarańczowy

Śpiwór puchowyPrzewiewny -20°C w nowej konstrukcji nadaje się również do ekstremalnych warunków i to idealny wybór dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, którzy chcą spędzić noc w cieple i komforcie. Jeśli nie lubisz śpiwora typu mumia, ciesz się wygodą tego śpiwora puchowego w klasycznym kroju koca, który można całkowicie rozpiąć i rozłożyć w kocyk.

Funkcje:

  • Jakośćwypełnienie z kaczego pierza zapewniający doskonały komfort cieplny.
  • Wysoką odporność, komfort i właściwości izolacyjnegwarantują najwyższej jakości materiały wewnątrz i na zewnątrz.
  • Śpiwór można całkowicie rozpiąć i używać jako koca.
  • Paski antypoślizgowe z tyłu zapobiega zsuwaniu się śpiwora z maty.
  • Markowy, ocieplany dwukierunkowy zamek błyskawiczny z zabezpieczeniem ułatwiającym obsługę.
  • Uzupełniają komfortowe wyposażenie zewnętrzna i wewnętrzna kieszeń na drobne przedmioty.

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY: Nylon 30D 350T

Bardzo cienkie, lekkie i oddychające włókna 100% nylonowe, które jednocześnie zapewniają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu skutecznie chronią przed rozdarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał jest wodoodporny.

WYPEŁNIJ: Kacze pióra 750 g - 90/10, 700 cuin

Pierze kacze 750 g (pióra pyłowe/drobne - 90/10, pojemność - 700 cuin)

Kacze pióra należą obecnie do najwyższej jakości naturalnych materiałów wypełniających. Jej mocnymi stronami są doskonałe właściwości termoizolacyjne, bardzo niska waga oraz dobra ściśliwość wypełnienia, co zapewnia niewielką objętość. Wszystko to przy zachowaniu długiej żywotności. Dzięki tym zaletom spełnia wysokie wymagania stawiane szczególnie śpiworom zimowym.
W śpiworach puchowych puch jest zmieszany z małymi piórami. Pióra przeciwkurzowe pełnią funkcję izolującą, a drobne piórka gwarantują tzw. efekt LOFT, czyli oddychalność. W przypadku piór podawana jest także jednostka cuin, która określa maksymalną pojemność piór do wypełnienia objętości. Im wyższa wartość, tym lepsze wypełnienie.

MATERIAŁ WEWNĘTRZNY: Nylon 30D 350T

Bardzo cienkie, lekkie i oddychające włókna 100% nylonowe, które jednocześnie zapewniają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu skutecznie chronią przed rozdarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał jest wodoodporny i nadaje się również do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.

Komfort: 1°C

KOMFORTOWA TEMPERATURA to danewłaściwe przy wyborze śpiwora . Według aktualnie obowiązującej normy, w tej temperaturze w normalnych warunkach standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) będzie spać wygodnie w śpiworze w pozycji rozluźnionej i nie będzie jej zimno.

Limit: -4°C

TEMPERATURA LIMITOWA to informacja, która zgodnie z aktualnie obowiązującą normą ostrzega o dolnym limicie temperatury , podczas którego w normalnych warunkach standardowy mężczyzna (25 lat, 70 kg, 173 cm) w pozycji zwiniętej w śpiworze nie odczuwa jeszcze zimna.

Ekstremalne: -20°C

Zgodnie z aktualnie obowiązującą normą , EKSTREMALNA TEMPERATURA jest ostrzeżeniem. Nie można tu mówić o komforcie spania, na pewno nie dobieraj śpiwora pod kątem tej temperatury. Przekroczenie tej temperatury w najlepszym wypadku normalnej kobiecie (25 lat, 60 kg, 160 cm) naraża się na przeziębienie, w najgorszym wypadku może to spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu.

Parametry

marki: Husky
Kolor: pomarańczowy
Mniejszy komfort noszenia bielizny: -4 °C
Zalecana wysokość ciała: 195 cm
Ekstremalny komfort (w bieliźnie): -20 °C
Najwyższy komfort od (w bieliźnie): 1 °C
Konstrukcja śpiwora: komora
Wymiary: 85 x 220 cm
Wymiary spakowanej torby: 39 x 23 cm
Cel podróży sezonowej: Trzy pory roku
Łączenie dwóch śpiworów: tak
Typ wypełnienia: pióra
UNI: Nie
Materiał zewnętrzny: nylon 30D 350T
Materiał wewnętrzny: nylon 30D 350T
Masa: 1.46 Kg
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8592287050998

Od tej marki

Więcej produktów marki Husky

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.