Śpiwór-koc z pierza Husky Drumy niebieski/szary

Śpiwór-koc z pierza Husky Drumy niebieski/szary

NOWOŚCI

Śpiwór puchowyDrumy -10°C w nowym designie wyróżnia się niską wagą i objętością po spakowaniu. Jest to idealny wybór dla rowerzystów, motocyklistów i każdego, kto potrzebuje podróżować z lekkością i spędzić noc w cieple i komforcie. Jeśli nie czujesz si .. więcej

DOSTĘPNE

1 123,99
-20%
899,00
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 899,00
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Śpiwór-koc z pierza Husky Drumy niebieski/szary

Śpiwór puchowyDrumy -10°C w nowym designie wyróżnia się niską wagą i objętością po spakowaniu. Jest to idealny wybór dla rowerzystów, motocyklistów i każdego, kto potrzebuje podróżować z lekkością i spędzić noc w cieple i komforcie. Jeśli nie czujesz się komfortowo ze śpiworem typu mumia, ciesz się wygodą śpiwora puchowego w kroju kocyka, który możesz całkowicie rozpiąć, tworząc kocyk.

Funkcje:

  • Jakość wypełnienie z kaczego pierza zapewniający doskonały komfort cieplny.
  • Wysoka odporność, komfort i właściwości izolacyjne są gwarantowane przez najlepsze materiały wewnątrz i na zewnątrz.
  • Paski antypoślizgowe z tyłu zapobiega zsuwaniu się śpiwora z maty.
  • Śpiwór można całkowicie rozpiąć i używać jako klasycznego koca.
  • Markowy, ocieplany dwukierunkowy zamek błyskawiczny z zabezpieczeniem ułatwiającym obsługę.
  • Komfortowego wyposażenia dopełnia zewnętrzna i wewnętrzna kieszeń na drobne przedmioty.

DALSZY MATERIAŁ: Nylon 30D 350T

Bardzo cienkie, lekkie i oddychające włókna 100% nylonowe, które jednocześnie zapewniają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu skutecznie chronią przed rozdarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał jest wodoodporny.

WYPEŁNIJ: Kacze pióra 300 g - 90/10, 700 cuin

Pierze kacze 300 g (pióra pyłowe/drobne - 90/10, pojemność - 700 cuin)

Kacze pióra należą obecnie do najwyższej jakości naturalnych materiałów wypełniających. Jej mocnymi stronami są doskonałe właściwości termoizolacyjne, bardzo niska waga oraz dobra ściśliwość wypełnienia, co zapewnia niewielką objętość. Wszystko to przy zachowaniu długiej żywotności. Dzięki tym zaletom spełnia wysokie wymagania stawiane szczególnie śpiworom zimowym.
W śpiworach puchowych puch jest zmieszany z małymi piórami. Pióra przeciwkurzowe pełnią funkcję izolującą, a drobne piórka gwarantują tzw. efekt LOFT, czyli oddychalność. W przypadku piór podawana jest także jednostka cuin, która określa maksymalną pojemność piór do wypełnienia objętości. Im wyższa wartość, tym lepsze wypełnienie.

MATERIAŁ WEWNĘTRZNY: Nylon 30D 350T

Bardzo cienkie, lekkie i oddychające włókna 100% nylonowe, które jednocześnie zapewniają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu skutecznie chronią przed rozdarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał jest wodoodporny i nadaje się również do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.

Komfort: 7°C

KOMFORTOWA TEMPERATURA to danewłaściwe przy wyborze śpiwora . Według aktualnie obowiązującej normy, w tej temperaturze w normalnych warunkach standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) będzie spać wygodnie w śpiworze w pozycji rozluźnionej i nie będzie jej zimno.

Limit: 3°C

TEMPERATURA LIMITOWA to informacja, która zgodnie z aktualnie obowiązującą normą ostrzega o dolnym limicie temperatury , podczas którego w normalnych warunkach standardowy mężczyzna (25 lat, 70 kg, 173 cm) w pozycji zwiniętej w śpiworze nie odczuwa jeszcze zimna.

Ekstremalne: -10°C

Zgodnie z aktualnie obowiązującą normą , EKSTREMALNA TEMPERATURA to informacja, która nakazuje zachować ostrożność. Nie można tu mówić o komforcie spania, na pewno nie dobieraj śpiwora pod kątem tej temperatury. Przekroczenie tej temperatury w najlepszym wypadku normalnej kobiecie (25 lat, 60 kg, 160 cm) naraża się na przeziębienie, w najgorszym wypadku może to spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu.

Parametry

marki: Husky
Kolor: szary
Mniejszy komfort noszenia bielizny: 3 °C
Zalecana wysokość ciała: 195 cm
Ekstremalny komfort (w bieliźnie): -10 °C
Najwyższy komfort od (w bieliźnie): 7 °C
Konstrukcja śpiwora: komora
Wymiary: 85 x 220 cm
Wymiary spakowanej torby: 32 x 17 cm
Cel podróży sezonowej: Lato
Łączenie dwóch śpiworów: tak
Typ wypełnienia: pióra
UNI: Nie
Materiał zewnętrzny: nylon 30D 350T
Materiał wewnętrzny: nylon 30D 350T
Masa: 0.93 kg
Sezon: SS24
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8592287051391

Od tej marki

Więcej produktów marki Husky

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.