Żel energetyczny Chimpanzee Aronia 35g

Żel energetyczny Chimpanzee Aronia 35g

NOWOŚCI

Co to jest Chimpanzee ŻEL ENERGETYCZNY? Podstawą jest BIO syrop z agawy (fruktoza), którego zaletą jest niski indeks glikemiczny i sprawna wchłanialność w układzie pokarmowym. W połą .. więcej

DOSTĘPNE

9,99
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Żel energetyczny Chimpanzee Aronia 35g

Co to jest Chimpanzee ŻEL ENERGETYCZNY?

Podstawą jest BIO syrop z agawy (fruktoza), którego zaletą jest niski indeks glikemiczny i sprawna wchłanialność w układzie pokarmowym. W połączeniu ze 100% koncentratami owocowymi, bez dodatku cukru, aromatów i barwników, Chimpanzee Energy Gel to proste rozwiązanie umożliwiające natychmiastowe uzupełnienie energii podczas uprawiania sportu.

Czy można łączyć z innymi produktami Chimpanzee?

Absolutnie tak! Węglowodany są głównym źródłem energii podczas aktywności fizycznej i zalecamy ich odpowiednie łączenie z różnych źródeł. Każde ciało, każdy organizm jest wyjątkowy i musimy znaleźć dla siebie odpowiednie kombinacje źródeł energii. Chimpanzee oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów, które zaspokoją nawet najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące aktywnego i zdrowego stylu życia.

Dla kogo przeznaczony jest ŻEL ENERGETYCZNY?

Przede wszystkim dla sportowców wyczynowych – rowerzystów, biegaczy czy triatlonistów. Jednak dzięki prostemu i naturalnemu składowi mogą być spożywane przez każdego, kto potrzebuje szybkiego i wysokiej jakości źródła energii.

Jak zużywany jest ENERGY GEL?

Ogólnie rzecz biorąc, sportowcy wyczynowi muszą spożywać 200–400 kalorii na godzinę. Zaleca się łączenie wielu źródeł, takich jak żele, cukierki, batony czy napoje.

Jedno opakowanie Chimpanzee ENERGY GEL można spożyć 15 minut przed występem w celu nasycenia węglowodanami i kolejne 1-2 w ciągu następnej godziny wysiłku.

Zalecamy zawsze pić wodę.

Parametry

marki: Chimpanzee
UNI: Nie
Masa: 35 g
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8594157874932

Od tej marki

Więcej produktów marki Chimpanzee

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.