(Wyprzedane) Damska koszulka Rafiki Chulilla lantana

(Wyprzedane) Damska koszulka Rafiki Chulilla lantana

Dbasz o środowisko, a jednocześnie zawsze ubierasz się stylowo? Jeśli odpowiedziałeś tak, to koszulka damska Chulilla sprawi, że będziesz szczęśliwy podwójnie. Nie będzi .. więcej

Damska koszulka Rafiki Chulilla lantana

Dbasz o środowisko, a jednocześnie zawsze ubierasz się stylowo? Jeśli odpowiedziałeś tak, to koszulka damska Chulilla sprawi, że będziesz szczęśliwy podwójnie. Nie będzie Cię obciążać ani na ciele, ani na sumieniu po ubraniu.

Połączenie bawełny organicznej i wizjonerski materiał Lenzing Modal® jest jasno i przestronnie. Modal Lenzing produkowany jest z miazgi drewna bukowego w pobliskiej Austrii. Dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu posiada certyfikat jako kompostowalny i biodegradowalny zarówno w warunkach przemysłowych, jak i domowych. Producent gwarantuje, że materiał może całkowicie zniknąć w naturze. Nie zachęcamy Cię do rzucania koszulki pod kamień, ale dajemy Ci możliwość wyboru bardziej przyjaznego dla środowiska.

Koszulka jest przyjemna w dotyku i dla oka, a dzięki kolorowym, asymetrycznym elementom z pewnością wyróżnisz się na tle innych wspinaczy.

Parametry

marki: Rafiki
Kolor: pomarańczowy
Płeć: Damskie
Użycie: Wspinaczka
UNI: Nie
Sezon: SS24
EAN: 8591203539074

Od tej marki

Więcej produktów marki Rafiki

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.