ZEPHYR MK2 GTX MID to wariant do kostki z kolekcji ZEPHYR. Oznaczenie MK2 oznacza, że jest to certyfikowane obuwie robocze. Został zaprojektowany dla potrzeb zwykłych i elitarnych jednostek wojskowych oraz służb policyjnych. Ofe .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 19. — 21. 5. 2026 19. — 21. 5. 2026
ZEPHYR MK2 GTX MID to wariant do kostki z kolekcji ZEPHYR. Oznaczenie MK2 oznacza, że jest to certyfikowane obuwie robocze. Został zaprojektowany dla potrzeb zwykłych i elitarnych jednostek wojskowych oraz służb policyjnych. Oferuje precyzyjnie dostrojoną równowagę między wymaganiami stabilności, z naciskiem na potrzeby szybkich przesunięć.
Cholewka wykonana z wodoodpornej, wysoce wytrzymałej skóry zamszowej o grubości od 1,4 mm do 1,6 mm w połączeniu z odporną na ścieranie i oddychającą Cordurą®. W znacznym stopniu przyczynia się do skutecznego zmniejszenia wagi. Szybkie sznurowanie z nylonowymi pętlami również znacznie odciąża but. Wysoce oddychająca membrana GORE-TEX Professional zapewnia komfort klimatyczny i wodoodporność. Dwuwarstwowa podeszwa środkowa z PU zapewnia bardzo dobrą amortyzację i wyjątkowy komfort podczas chodzenia. Rama buta MONOWRAP® zapewnia wysoką stabilność i bezpieczeństwo podczas poruszania się w trudnym terenie. Jak wszystkie buty z kolekcji ZEPHYR, jest produkowany w zakładzie LOWA w Bošanach na Słowacji wyłącznie z europejskich materiałów.
Konstrukcja: wtryskiwana, dwukomponentowa, MONOWRAP®
Cholewka: hydrofobowy zamsz 1,4-1,6 mm, w połączeniu z CORDURĄ®
Sznurowanie: dwustrefowe, nylonowe pętle, I-Lock i zamknięte metalowe haczyki, kieszeń na języku do schowania końcówek sznurowadeł
Podszewka: GORE-TEX Professional
Podeszwa: LOWA® X-TRAC® MILITARY
Wysokość cholewki (wewnętrzna / zewnętrzna): 110 / 145 mm, wysokość cholewki zgodnie z CE EN ISO 20347:2012 wewnętrzna bez wkładki): 150 mm, design B
Certyfikacja: CE EN ISO 20347:2012 O2 WR FO HI CI HRO SRC
Waga 1140 g/para rozm.UK 8
| marki: | Lowa |
| Kolor: | brązowy |
| Płeć: | Damskie |
| Wyłącznie: | WOJSKOWA LOWA® X-TRAC® |
| Podkład: | Profesjonalny GORE-TEX |
| Szczyt: | hydrofobowy zamsz 1,4-1,6 mm, w połączeniu z CORDURA® |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 1140 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS25, SS26, SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4063606364125 |
| marki: | Lowa |
| Kolor: | brązowy |
| Płeć: | Damskie |
| Wyłącznie: | WOJSKOWA LOWA® X-TRAC® |
| Podkład: | Profesjonalny GORE-TEX |
| Szczyt: | hydrofobowy zamsz 1,4-1,6 mm, w połączeniu z CORDURA® |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 1140 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS25, SS26, SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4063606364125 |