Śpiwór Gizmo Kids to dziecięca wersja klasycznego modelu koca Gizmo. To od Twojego dziecka zależy, czy będzie używało go pod namiotem jako tradycyjnego śpiwora nebo, czy na działce jako koca. Zastoso .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 17. — 21. 4. 2026 17. — 21. 4. 2026
Śpiwór Gizmo Kids to dziecięca wersja klasycznego modelu koca Gizmo. To od Twojego dziecka zależy, czy będzie używało go pod namiotem jako tradycyjnego śpiwora nebo, czy na działce jako koca. Zastosowane wysokiej jakości materiały ochronią także przed ewentualnym chłodem i zagwarantują wysoki komfort użytkowania. Standardowe funkcje obejmują lewy i prawy zamek błyskawiczny, podłużne zapięcie, sznurek wokół głowy i inne niezbędne elementy, takie jak rękaw kompresyjny, wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na drobne przedmioty i elementy odblaskowe.
Zalety:
KOMFORTOWA TEMPERATURA wskazuje wartość odpowiednią do wyboru śpiwora. Zgodnie z obowiązującą normą, standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) może spać wygodnie w śpiworze w tej temperaturze w normalnych warunkach i nie będzie odczuwać zimna.
TEMPERATURA GRANICZNA to wartość, która zgodnie z obowiązującą normą wskazuje dolną granicę temperatury, przy której standardowy mężczyzna (25 lat, 70 kg, 173 cm) w pozycji skulonej w śpiworze nie odczuwa zimna w normalnych warunkach.
EKSTREMALNA TEMPERATURA to liczba zgodna z obowiązującą normą , która mówi, że należy uważać. Nie można tu mówić o komfortowym spaniu, zdecydowanie nie należy dobierać śpiwora do tej temperatury. Jeśli ta temperatura zostanie przekroczona, w najlepszym przypadku standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) może się przeziębić, w najgorszym może to spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu.
| marki: | Husky |
| Kolor: | żółty |
| Płeć: | Dla dzieci |
| Niższy komfort noszenia bielizny: | 5 °C |
| Zalecana wysokość ciała: | 145 cm |
| Ekstremalny komfort (w bieliźnie): | -5 °C |
| Najwyższy komfort od (w bieliźnie): | 9 °C |
| Konstrukcja śpiwora: | dwuwarstwowe |
| Wymiary: | 70 x 170 cm |
| Wymiary spakowanej torby: | 40 x 20 cm |
| Determinacja sezonowa: | Lato |
| Łączenie dwóch śpiworów: | tak |
| Rodzaj wypełnienia: | włókno puste |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Materiał zewnętrzny: | 100% poliamid |
| Materiał wewnętrzny: | 65% polyester, 35% bavlna |
| Masa: | 1,8 kg |
| Sezon: | SS26, FW24, SS25, SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287057454 |
| marki: | Husky |
| Kolor: | żółty |
| Płeć: | Dla dzieci |
| Niższy komfort noszenia bielizny: | 5 °C |
| Zalecana wysokość ciała: | 145 cm |
| Ekstremalny komfort (w bieliźnie): | -5 °C |
| Najwyższy komfort od (w bieliźnie): | 9 °C |
| Konstrukcja śpiwora: | dwuwarstwowe |
| Wymiary: | 70 x 170 cm |
| Wymiary spakowanej torby: | 40 x 20 cm |
| Determinacja sezonowa: | Lato |
| Łączenie dwóch śpiworów: | tak |
| Rodzaj wypełnienia: | włókno puste |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Materiał zewnętrzny: | 100% poliamid |
| Materiał wewnętrzny: | 65% polyester, 35% bavlna |
| Masa: | 1,8 kg |
| Sezon: | SS26, FW24, SS25, SS24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287057454 |