Śpiwór Ladies Motion został specjalnie zaprojektowany dla wszystkich podróżniczek i miłośniczek wypraw w bardziej wymagających warunkach klimatycznych. Jego ważną zaletą jest dodatkowa warstwa izolacyjna w dolnej części i w okolicy klatki piersiowej. To znacznie .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 17. — 21. 4. 2026 17. — 21. 4. 2026
Śpiwór Ladies Motion został specjalnie zaprojektowany dla wszystkich podróżniczek i miłośniczek wypraw w bardziej wymagających warunkach klimatycznych. Jego ważną zaletą jest dodatkowa warstwa izolacyjna w dolnej części i w okolicy klatki piersiowej. To znacznie zwiększa komfort termiczny tego modelu i sprawia, że nadaje się on na naprawdę zimne noce.
Cechy:
KOMFORTOWA TEMPERATURA wskazuje wartość odpowiednią do wyboru śpiwora. Zgodnie z obowiązującą normą, standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) może spać wygodnie w śpiworze w tej temperaturze w normalnych warunkach i nie będzie odczuwać zimna.
TEMPERATURA GRANICZNA to wartość, która zgodnie z obowiązującą normą wskazuje dolną granicę temperatury, przy której standardowy mężczyzna (25 lat, 70 kg, 173 cm) w pozycji skulonej w śpiworze nie odczuwa zimna w normalnych warunkach.
EKSTREMALNA TEMPERATURA to liczba zgodna z obowiązującą normą , która mówi, że należy uważać. Nie można tu mówić o komfortowym spaniu, zdecydowanie nie należy dobierać śpiwora do tej temperatury. Jeśli ta temperatura zostanie przekroczona, w najlepszym przypadku standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) może się przeziębić, w najgorszym może to spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu.
| marki: | Husky |
| Kolor: | niebieski |
| Płeć: | Damskie |
| Niższy komfort noszenia bielizny: | -4 °C |
| Zalecana wysokość ciała: | 175 cm |
| Ekstremalny komfort (w bieliźnie): | -20 °C |
| Najwyższy komfort od (w bieliźnie): | 2 °C |
| Konstrukcja śpiwora: | dwuwarstwowe |
| Wymiary: | 80 x 200 cm |
| Wymiary spakowanej torby: | 40x26cm |
| Determinacja sezonowa: | Zimowe |
| Łączenie dwóch śpiworów: | tak |
| Rodzaj wypełnienia: | włókno puste |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Materiał zewnętrzny: | Nylon Ripstop 40D 290T |
| Materiał wewnętrzny: | Miękki nylon |
| Masa: | 2,02 kg |
| Sezon: | SS25, SS24, SS26, FW24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287051216 |
| marki: | Husky |
| Kolor: | niebieski |
| Płeć: | Damskie |
| Niższy komfort noszenia bielizny: | -4 °C |
| Zalecana wysokość ciała: | 175 cm |
| Ekstremalny komfort (w bieliźnie): | -20 °C |
| Najwyższy komfort od (w bieliźnie): | 2 °C |
| Konstrukcja śpiwora: | dwuwarstwowe |
| Wymiary: | 80 x 200 cm |
| Wymiary spakowanej torby: | 40x26cm |
| Determinacja sezonowa: | Zimowe |
| Łączenie dwóch śpiworów: | tak |
| Rodzaj wypełnienia: | włókno puste |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Materiał zewnętrzny: | Nylon Ripstop 40D 290T |
| Materiał wewnętrzny: | Miękki nylon |
| Masa: | 2,02 kg |
| Sezon: | SS25, SS24, SS26, FW24 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287051216 |