Plecak dla dzieci w wieku 4-6 lat. Dodatkowo w nim ukryty jest mały pluszowy mamut. Dodatkowe zalety: - Główna przestrzeń na zamek błyskawiczny - Wyjmowane wewnętrzne kieszenie do indywidualnego dostosowania - Przednia kieszeń na zamek błyskawiczny - Dwie boczne siatkowe kieszenie - Odblaskowe szwy dla lepszej widoczności w ciemnościach - Etykieta na imię i adres - Elastyczna przednia linka np. do przypi .. więcej
| marki: | |
| Elementy odblaskowe: | tak |
| Organizer wewnętrzny: | Nie |
| Masa: | 0,24 kg |
| Pas biodrowy: | Nie |
| Dystrybucja: | PL |
| Wejście boczne: | Nie |
| Materiał plecaka: | Cień kulkowy z poliestru 300D |
| Cechy plecaka: | Wodoodporny |
| Objętość plecaka: | 8L |
| Przednie wejście: | Nie |
| Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): | 28x15x22cm |
| Minimalna objętość plecaka: | 8 l |
| Liczba komór: | 1 |
| Kolor: | czarny |
| Płeć: | Dla dzieci |
| Sezon: | FW22, FW2425 |
| marki: | |
| Elementy odblaskowe: | tak |
| Organizer wewnętrzny: | Nie |
| Masa: | 0,24 kg |
| Pas biodrowy: | Nie |
| Dystrybucja: | PL |
| Wejście boczne: | Nie |
| Materiał plecaka: | Cień kulkowy z poliestru 300D |
| Cechy plecaka: | Wodoodporny |
| Objętość plecaka: | 8L |
| Przednie wejście: | Nie |
| Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): | 28x15x22cm |
| Minimalna objętość plecaka: | 8 l |
| Liczba komór: | 1 |
| Kolor: | czarny |
| Płeć: | Dla dzieci |
| Sezon: | FW22, FW2425 |