Lekki śpiwór wykonany z nowego rewolucyjnego trójwarstwowego laminatu Pertex Shield Air opartego na nanowłóknistej membranie, która pozwala śpiworowi "oddychać" nawet w warunkach wysokiej wilgotności, gdzie inne laminaty nie mają szans i mogą powodować kondensację wewnątrz, powodując pewien dyskomfort i przemoczenie śpiwora.Nie .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
Lekki śpiwór wykonany z nowego rewolucyjnego trójwarstwowego laminatu Pertex Shield Air opartego na nanowłóknistej membranie, która pozwala śpiworowi "oddychać" nawet w warunkach wysokiej wilgotności, gdzie inne laminaty nie mają szans i mogą powodować kondensację wewnątrz, powodując pewien dyskomfort i przemoczenie śpiwora.
Testy i nagrody:
Parametry i skład:
Producent materiału posiada certyfikat bluesign®, a materiał posiada również certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100
| marki: | High Point |
| Kolor: | czerwony |
| Płeć: | Damskie |
| Oddychalność: | 59000 g/m2/24h |
| Wymiary: | 230 x 97 x 58 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Słup wody: | 15000 mm H2O |
| Masa: | 350 g |
| Materiał: | Pertex® Shield - 100% nylon + membrana PU |
| Sezon: | FW24, SS26, SS25, FW25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8591788494225 |
| marki: | High Point |
| Kolor: | czerwony |
| Płeć: | Damskie |
| Oddychalność: | 59000 g/m2/24h |
| Wymiary: | 230 x 97 x 58 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Słup wody: | 15000 mm H2O |
| Masa: | 350 g |
| Materiał: | Pertex® Shield - 100% nylon + membrana PU |
| Sezon: | FW24, SS26, SS25, FW25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8591788494225 |