Ultra lekkie bezpiecznik aluminiowy specjalnie zaprojektowany do wspinaczki na sztucznych ścianach. .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 16. — 20. 4. 2026 16. — 20. 4. 2026
| marki: | Rock Empire |
| Średnica liny: | 8,9-11 mm |
| Masa: | 54 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Kolor: | niebieski |
| Sezon: | SS25, FW2526, FW22 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595570123355 |
| marki: | Rock Empire |
| Średnica liny: | 8,9-11 mm |
| Masa: | 54 g |
| Dystrybucja: | PL |
| Kolor: | niebieski |
| Sezon: | SS25, FW2526, FW22 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595570123355 |