Zwinny, łatwy, w każdych warunkach pogodowych. Może masz tak jak ludzie w Rab - i tam akceptujesz warunki, jakie przychodzą. Ten ultralekki plecak ucieleśnia właśnie taką filozofię. Dzięki .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 20. — 22. 5. 2026 20. — 22. 5. 2026
Zwinny, łatwy, w każdych warunkach pogodowych. Może masz tak jak ludzie w Rab - i tam akceptujesz warunki, jakie przychodzą. Ten ultralekki plecak ucieleśnia właśnie taką filozofię. Dzięki systemowi wsparcia przypominającemu kamizelkę, idealnie dopasowuje się do ciała i dotrzymuje kroku nawet w najtrudniejszym terenie. Górna tkanina jest wodoodporna, szwy są klejone, a wszystko to - wraz z rolowanym zamknięciem - spełnia wymagający standard IPX4. Oznacza to, że woda może pryskać na plecak ze wszystkich stron, a przedmioty wewnątrz pozostają suche. Co mogę powiedzieć? Może po prostu - przestań studiować prognozę i po prostu wyjdź na zewnątrz.
Kluczowe właściwości
| marki: | RAB |
| Kolor: | czarny |
| Pas biodrowy: | tak |
| Pas piersiowy: | tak |
| Materiał plecaka: | 40D ROBIC® silikonowany nylon ripstop z ochroną HydroShield (słup wody 2,000 mm) |
| Minimalna objętość plecaka: | 30 l |
| Objętość plecaka: | 30L |
| Cechy plecaka: | Przygotowanie do worka hydro, Mocowanie kijków trekkingowych |
| Elementy odblaskowe: | tak |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 0,553 kg |
| Sezon: | SS25, SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 5059913183763 |
| marki: | RAB |
| Kolor: | czarny |
| Pas biodrowy: | tak |
| Pas piersiowy: | tak |
| Materiał plecaka: | 40D ROBIC® silikonowany nylon ripstop z ochroną HydroShield (słup wody 2,000 mm) |
| Minimalna objętość plecaka: | 30 l |
| Objętość plecaka: | 30L |
| Cechy plecaka: | Przygotowanie do worka hydro, Mocowanie kijków trekkingowych |
| Elementy odblaskowe: | tak |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 0,553 kg |
| Sezon: | SS25, SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 5059913183763 |