Karabińczyk Rock Empire HMS Magnum Śruba lazurowa

Karabińczyk Rock Empire HMS Magnum Śruba lazurowa

Karabinek Duraluminium HMS marki Rock Empire spełniający standardy zarówno sportowe jak i robocze. Zamek śrubowy bezpiecznie zabezpiecza zapadkę. Zatrzask K-Lock nie zaczepia się nigdzie i można go łatwo wsuwać i wysuwać z zamka. Kształt .. więcej

DOSTĘPNE

86,99
-24%
65,73
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 65,73
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Karabińczyk Rock Empire HMS Magnum Śruba lazurowa

Karabinek Duraluminium HMS marki Rock Empire spełniający standardy zarówno sportowe jak i robocze. Zamek śrubowy bezpiecznie zabezpiecza zapadkę. Zatrzask K-Lock nie zaczepia się nigdzie i można go łatwo wsuwać i wysuwać z zamka. Kształt karabinka świetnie współpracuje z węzłem półłódkowym. Duży prześwit karabinka pozwala na budowanie stanowisk asekuracyjnych lub wpinanie się w przyrząd asekuracyjny. Doskonale leży w dłoni dzięki przemyślanemu zwężeniu, ułatwiającemu obsługę zamka i zatrzasku przy krótszych palcach lub w rękawiczkach.   K-Lock: po prostu pomysłowy system zatrzasków, który rozwiązuje problemy związane z tradycyjną konstrukcją karabinków. Lina, pętla lub nit nie będą się zaczepiać o dzióbek na nosku karabinka. Nie posiada ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić linę lub pętlę. Oczywiście ułatwia to rozmieszczenie i korzystanie z karabinków na uprzęży. On się nigdzie nie wybiera!

Parametry

marki: Rock Empire
Materiał karabinka: Dural
Wytrzymałość w osi podłużnej: 24 kN
Prześwit grzechotki: 24 mm
Dystrybucja: PL
Wytrzymałość w osi poprzecznej: 9 kN
Kolor: niebieski
Wytrzymałość z otwartą zapadką: 8 kN
Masa: 91 g
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8595570125830

Od tej marki

Więcej produktów marki Rock Empire

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.