Dodatkowy rabat - 10% na produkty PINGUIN i ACEPAC z kodem rabatowym
Kod rabatowy: PINACE
×

Karabińczyk Rock Empire HMS Magnum 2T lazurowy

Karabińczyk Rock Empire HMS Magnum 2T lazurowy

Duralowa karabina HMS marki Rock Empire spełniająca normy sportowe i pracy. Bezpieczny zamek Twistlock skutecznie zabezpiecza bramkę. Zamek K-Lock nie zacina się nigdzie, łatwo się klika i można go zdjąć ze zabezpieczenia. Kształt .. więcej

DOSTĘPNE

94,99
-20%
75,78
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74,83
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Karabińczyk Rock Empire HMS Magnum 2T lazurowy

Duralowa karabina HMS marki Rock Empire spełniająca normy sportowe i pracy. Bezpieczny zamek Twistlock skutecznie zabezpiecza bramkę. Zamek K-Lock nie zacina się nigdzie, łatwo się klika i można go zdjąć ze zabezpieczenia. Kształt karabiny doskonale współpracuje z półwęzłem żeglarskim. Duże światło karabiny umożliwia budowanie stanowisk asekuracyjnych lub używanie jej wraz ze sprzętem asekuracyjnym. Doskonale leży w dłoni dzięki przemyślanemu zwężeniu, co ułatwia obsługę zamka i bramki nawet osobom o krótszych palcach lub w rękawiczkach. K-Lock: Prosty genialny system blokady, który rozwiązuje problemy związane ze tradycyjną konstrukcją karabinów. Lina, pętla lub płytka nitu nie zapinają się na dziobie karabiny. Nie ma ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić linę lub pętlę. Oczywiście ułatwia układanie i używanie karabinów na twoim uprzęży. Nie zapina się nigdzie!

Parametry

marki: Rock Empire
Wytrzymałość w osi podłużnej: 28 kN
Prześwit grzechotki: 24 mm
Wytrzymałość z otwartą zapadką: 8 kN
Masa: 101 g
Wytrzymałość w osi poprzecznej: 10 kN
Kolor: niebieski
Materiał karabinka: Dural
Sezon: FW22
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8595570125809

Od tej marki

Więcej produktów marki Rock Empire

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.