Karabinek roboczy, materiałowy, specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którym zależy na maksymalnej wytrzymałości i niezawodności przy minimalnej wadze sprzętu. Mimo że wytrzymałość wzdłużna karabinków Ekto wynosi 4 kN, w żadnym wypadku NIE jest on przeznaczony do ratowania ani zabezpieczania osób.C .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 13. — 15. 5. 2026 13. — 15. 5. 2026
Karabinek roboczy, materiałowy, specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którym zależy na maksymalnej wytrzymałości i niezawodności przy minimalnej wadze sprzętu. Mimo że wytrzymałość wzdłużna karabinków Ekto wynosi 4 kN, w żadnym wypadku NIE jest on przeznaczony do ratowania ani zabezpieczania osób.
Cechy:
Parametry:
Materiał:
| marki: | CAMP |
| Kolor: | czarny |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 4 kN |
| Wymiary: | 32,2 × 57,5 mm |
| Luz zapadki: | 12 mm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Sezon: | SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8005436132877 |
| marki: | CAMP |
| Kolor: | czarny |
| Wytrzymałość w osi podłużnej: | 4 kN |
| Wymiary: | 32,2 × 57,5 mm |
| Luz zapadki: | 12 mm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Sezon: | SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8005436132877 |