Ten ultralekki śpiwór jest najlżejszy w swojej klasie. Odpinane, elastyczne paski do mocowania śpiwora do maty, zapobiegają przesuwaniu się śpiwora poza matę. Izolacja strefowa gwarantuje niezbędne ciepło tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Kształt .. więcej
| marki: | |
| Kolor: | niebieski |
| Niższy komfort noszenia bielizny: | -6 °C |
| Zalecana wysokość ciała: | 183cm |
| Ekstremalny komfort (w bieliźnie): | -23 °C |
| Najwyższy komfort od (w bieliźnie): | 0 °C |
| Determinacja sezonowa: | Trzy sezony |
| Rodzaj wypełnienia: | pióra |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 0,57 kg |
| Zamek błyskawiczny z boku śpiwora: | Lewa |
| Sezon: | SS23 |
| marki: | |
| Kolor: | niebieski |
| Niższy komfort noszenia bielizny: | -6 °C |
| Zalecana wysokość ciała: | 183cm |
| Ekstremalny komfort (w bieliźnie): | -23 °C |
| Najwyższy komfort od (w bieliźnie): | 0 °C |
| Determinacja sezonowa: | Trzy sezony |
| Rodzaj wypełnienia: | pióra |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 0,57 kg |
| Zamek błyskawiczny z boku śpiwora: | Lewa |
| Sezon: | SS23 |