To najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się na całym świecie model marki LOWA. To nowa, ulepszona wersja z 2024 roku. Do jej produkcji użyto mniej pojedynczych elementów skórzanych podczas szycia cholewki. Usuni .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
To najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się na całym świecie model marki LOWA. To nowa, ulepszona wersja z 2024 roku. Do jej produkcji użyto mniej pojedynczych elementów skórzanych podczas szycia cholewki. Usunięto ostatni haczyk ze sznurowania, dzięki czemu sznurówka przechodzi tylko przez oczka. Innowacją jest również podeszwa, która ma teraz lepszą przyczepność do podłoża i bardziej elegancki wygląd. Buty są teraz odpowiednie zarówno na trekking na łonie natury, jak i na turystykę miejską.
| marki: | Lowa |
| Kolor: | czarny |
| Płeć: | Męskie |
| Szczyt: | hydrofobní nubuk 1,6 mm, horní textilní (Cordurový) límec |
| Materiał wierzchni: | Skóra |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 920 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS25, SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4063606572179 |
| marki: | Lowa |
| Kolor: | czarny |
| Płeć: | Męskie |
| Szczyt: | hydrofobní nubuk 1,6 mm, horní textilní (Cordurový) límec |
| Materiał wierzchni: | Skóra |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 920 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS25, SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4063606572179 |