LOWA wprowadza kolejną innowację w popularnym i najlepiej sprzedającym się na całym świecie modelu RENEGADE w 2024 roku. Podczas produkcji nowego RENEGADE EVO użyto mniej pojedynczych elementów skórzanych do wykonania cholewki. Usunięt .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
LOWA wprowadza kolejną innowację w popularnym i najlepiej sprzedającym się na całym świecie modelu RENEGADE w 2024 roku. Podczas produkcji nowego RENEGADE EVO użyto mniej pojedynczych elementów skórzanych do wykonania cholewki. Usunięto ostatni haczyk ze sznurowania, dzięki czemu sznurówka przechodzi tylko przez oczka. Innowacją jest również podeszwa, która ma teraz lepszą przyczepność do podłoża i bardziej elegancki wygląd. Buty są teraz odpowiednie zarówno na trekking na łonie natury, jak i na turystykę miejską.
| marki: | Lowa |
| Kolor: | czarny |
| Płeć: | Męskie |
| Szczyt: | hydrofobní nubuk 1,6 mm, horní textilní (Cordurový) límec |
| Materiał wierzchni: | Skóra |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 920 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS26, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4063606645071 |
| marki: | Lowa |
| Kolor: | czarny |
| Płeć: | Męskie |
| Szczyt: | hydrofobní nubuk 1,6 mm, horní textilní (Cordurový) límec |
| Materiał wierzchni: | Skóra |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 920 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS26, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4063606645071 |