Podczas produkcji nowego RENEGADE EVO użyto mniej pojedynczych elementów skórzanych do wykonania cholewki. Ponadto posiada nowe haczyki na sznurówki, które nadają temu modelowi nowoczesny wygląd. Innow .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 16. — 20. 4. 2026 16. — 20. 4. 2026
Podczas produkcji nowego RENEGADE EVO użyto mniej pojedynczych elementów skórzanych do wykonania cholewki. Ponadto posiada nowe haczyki na sznurówki, które nadają temu modelowi nowoczesny wygląd. Innowacją objęto również podeszwę, która ma teraz lepszą przyczepność do terenu, a wtryskiwana podeszwa środkowa DynaPU tłumi wstrząsy.
| marki: | Lowa |
| Kolor: | szary |
| Płeć: | Damskie |
| Szczyt: | hydrofobní nubuk 1,6 mm, horní textilní (Cordurový) límec |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 970 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS26, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4063606614275 |
| marki: | Lowa |
| Kolor: | szary |
| Płeć: | Damskie |
| Szczyt: | hydrofobní nubuk 1,6 mm, horní textilní (Cordurový) límec |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 970 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS26, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 4063606614275 |