Stylowy towarzysz codziennych przejażdżek po mieścieThule Paramount Commuter 20L został zaprojektowany z myślą o potrzebach rowerzystów dojeżdżających do pracy lub na rozrywkę, którzy nie chcą iść na kompromis między funkcjonalnością a stylem. Dzięki zwijane g .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 16. — 20. 4. 2026 16. — 20. 4. 2026
Thule Paramount Commuter 20L został zaprojektowany z myślą o potrzebach rowerzystów dojeżdżających do pracy lub na rozrywkę, którzy nie chcą iść na kompromis między funkcjonalnością a stylem. Dzięki zwijane górnej części można elastycznie zmieniać pojemność plecaka, jednocześnie zapewniając, że Twoje rzeczy pozostaną suche nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Wytrzymała tkanina nylonowa 420D z wodoodporną powłoką bez PFC i dno z zewnętrzną powłoką gwarantują wysoką odporność na ścieranie i wilgoć.
Wewnątrz znajduje się tzw. pływająca wyściełana kieszeń, która pomieści laptopa o przekątnej do 16" i tablet do 11". Ta konstrukcja zapewnia, że Twoje urządzenie nie będzie naciskać na plecy nawet podczas bardziej sportowej pozycji na rowerze. Specjalna boczna kieszeń zapewnia szybki dostęp do telefonu lub mapy, którą łatwo wyczujesz podczas jazdy. Boczny zamek błyskawiczny dodatkowo umożliwia dostęp do rzeczy przechowywanych głęboko w komorze głównej bez konieczności przeszukiwania całej zawartości.
Plecak dba o Twoją widoczność – posiada elementy odblaskowe widoczne pod każdym kątem oraz pętelkę do mocowania lampki rowerowej. Po zejściu z roweru docenisz system mocowania kasku z przodu, dzięki czemu będziesz mieć wolne ręce. System nośny z wentylowaną pianką grzebieniową i regulowane szelki zapewniają komfort noszenia, podczas gdy odpinany pas biodrowy stabilizuje ładunek podczas dynamicznej jazdy.
Jeśli akurat nie potrzebujesz przewozić kasku, sznurek mocujący z przodu można całkowicie schować, dzięki czemu plecak zyska czysty i elegancki, cywilny wygląd, odpowiedni również na spotkanie biznesowe.
| marki: | Thule |
| Kolor: | zielona |
| Cechy plecaka: | Kieszeń na laptopa, Wodoodporny |
| Materiał plecaka: | Nylon 400D |
| Minimalna objętość plecaka: | 20 l |
| Objętość plecaka: | 20 l |
| Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): | 52,5 x 23,0 x 31,5 cm |
| Masa: | 1,1 kg |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 085854257701 |
| marki: | Thule |
| Kolor: | zielona |
| Cechy plecaka: | Kieszeń na laptopa, Wodoodporny |
| Materiał plecaka: | Nylon 400D |
| Minimalna objętość plecaka: | 20 l |
| Objętość plecaka: | 20 l |
| Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): | 52,5 x 23,0 x 31,5 cm |
| Masa: | 1,1 kg |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 085854257701 |