Ta osłona jest kompatybilna z zadaszeniem Broof XL.Zapewni doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.Proste mocowanie za pomocą haczyków na konstrukcji. .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 20. — 22. 5. 2026 20. — 22. 5. 2026
Ta osłona jest kompatybilna z zadaszeniem Broof XL.
| marki: | Husky |
| Kolor: | zielona |
| Hydroizolacja namiotu: | 3000 mm/cm2 |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 415 x 185 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 0,815 kg |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287015416 |
| marki: | Husky |
| Kolor: | zielona |
| Hydroizolacja namiotu: | 3000 mm/cm2 |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 415 x 185 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 0,815 kg |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287015416 |