Śpiwór Fuego nadaje się do różnych aktywności na świeżym powietrzu. Jego największą zaletą jest niewątpliwie niewielki rozmiar, a dzięki wadze 920 g w plecaku nawet go nie poczujesz. Fuego wypos .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
Śpiwór Fuego nadaje się do różnych aktywności na świeżym powietrzu. Jego największą zaletą jest niewątpliwie niewielki rozmiar, a dzięki wadze 920 g w plecaku nawet go nie poczujesz. Fuego wyposażony jest w kołnierz ocieplający, kieszeń zewnętrzną i wewnętrzną, dwukierunkowy zamek z blokadą i inne niezbędne elementy.
Cechy:
TEMPERATURA KOMFORTU to wartość, która jest kluczowa przy wyborze śpiwora. Zgodnie z obowiązującą normą, w tej temperaturze w normalnych warunkach, standardowa kobieta (25 lat, 60 kg, 160 cm) w swobodnej pozycji w śpiworze wyśpi się komfortowo i nie będzie odczuwać zimna.
TEMPERATURA GRANICZNA to wartość, która zgodnie z obowiązującą normą informuje o dolnej granicy temperatury, przy której w normalnych warunkach standardowy mężczyzna (25 lat, 70 kg, 173 cm) w pozycji skulonej w śpiworze nadal nie odczuwa zimna.
EKSTREMALNA TEMPERATURA to zgodnie z obowiązującą normą informacja, która mówi: uwaga. Nie można tu mówić o komfortowym śnie, nie wybieraj śpiwora według tej temperatury. W przypadku przekroczenia tej temperatury, w najlepszym przypadku grozi standardowej kobiecie (25 lat, 60 kg, 160 cm) wychłodzenie, w gorszym może dojść do poważnego uszczerbku na zdrowiu.
| marki: | Husky |
| Kolor: | niebieski |
| Niższy komfort noszenia bielizny: | 7 °C |
| Zalecana wysokość ciała: | 185cm |
| Ekstremalny komfort (w bieliźnie): | -5 °C |
| Najwyższy komfort od (w bieliźnie): | 11 °C |
| Konstrukcja śpiwora: | komorowy |
| Wymiary: | 85 x 210 cm |
| Wymiary spakowanej torby: | 29 x 15 cm |
| Determinacja sezonowa: | Lato |
| Rodzaj wypełnienia: | włókno puste |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Materiał zewnętrzny: | 100% Nylon Ripstop |
| Materiał wewnętrzny: | 100% poliamid (nylon) |
| Masa: | 0,92 kg |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287193169 |
| marki: | Husky |
| Kolor: | niebieski |
| Niższy komfort noszenia bielizny: | 7 °C |
| Zalecana wysokość ciała: | 185cm |
| Ekstremalny komfort (w bieliźnie): | -5 °C |
| Najwyższy komfort od (w bieliźnie): | 11 °C |
| Konstrukcja śpiwora: | komorowy |
| Wymiary: | 85 x 210 cm |
| Wymiary spakowanej torby: | 29 x 15 cm |
| Determinacja sezonowa: | Lato |
| Rodzaj wypełnienia: | włókno puste |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Materiał zewnętrzny: | 100% Nylon Ripstop |
| Materiał wewnętrzny: | 100% poliamid (nylon) |
| Masa: | 0,92 kg |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287193169 |