Namiot Bizam 2 Plus z serii Outdoor to idealne schronienie na kemping, weekendowe wypady na łono natury, jazdę na rowerze czy lżejszą turystykę. Z pewnością docenisz jego niską wagę, kompaktowość i natychmiastową użyteczność, dzięki czemu jest świetny do okazjonalnych podróży. .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 20. — 22. 5. 2026 20. — 22. 5. 2026
Namiot Bizam 2 Plus z serii Outdoor to idealne schronienie na kemping, weekendowe wypady na łono natury, jazdę na rowerze czy lżejszą turystykę. Z pewnością docenisz jego niską wagę, kompaktowość i natychmiastową użyteczność, dzięki czemu jest świetny do okazjonalnych podróży. Nowy Bizam 2 Plus zapewni Ci jeszcze wyższej jakości odpoczynek dzięki technologii Zaciemnienia. Specjalna obróbka wewnętrznego namiotu zapewni idealnie zaciemnioną sypialnię, dzięki czemu pierwsze promienie poranne ani ostre światło księżyca nie obudzą Cię wcześniej, niż sam będziesz chciał. Ciesz się pełną regeneracją nawet po wschodzie słońca. Dwupowłokowy, samonośny namiot z wewnętrzną konstrukcją zapewni nocleg dla dwóch osób dorosłych.
Cechy namiotu Bizam 2 Plus:
PODŁOGA: 190T Poliester, powłoka PU 7000 mm H2O
Jest to tkanina poliestrowa. Charakteryzuje się wytrzymałością, ale jest jednocześnie lekka, co jest dużą zaletą w przypadku namiotów.
NAMIOT ZEWNĘTRZNY: 185T Poliester, Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O)
185T Poliester
Jest to bardzo lekki materiał, odporny na rozdarcia. Syntetyczne włókna poliestrowe zwiększają ochronę produktu przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, blaknięciem i nadmiernym zawilgoceniem, ponieważ schną bardzo szybko.
Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O)
Powłoka poliuretanowa stanowi trwałą impregnację, która jest nakładana bezpośrednio na materiał w różnych warstwach. Ta specjalna obróbka tkaniny zapobiega przenikaniu wody. Parametr powłoki określa wysokość słupa wody (podawanego w mm H2O), innymi słowy zdolność materiału do wytrzymywania nacisku wody.
PAŁĄKI NOŚNE: Durawrap
Durawrap
Durawrap to w wielu aspektach udoskonalona wersja laminatu, która powstaje przez nałożenie folii poliestrowej na rdzeń pałąka laminowanego. Ten ulepszony materiał jest ogólnie nie tylko trwalszy, ale także mocniejszy i bardziej elastyczny. Jego dużą zaletą jest również to, że w przypadku ewentualnego złamania końce drążków nośnych nie strzępią się, tworząc ostre końce, które mogłyby uszkodzić namiot.
NAMIOT WEWNĘTRZNY: Nylon 190T, moskitiera
Nylon 190T
Bardzo delikatne, lekkie i oddychające włókna syntetyczne, które jednak posiadają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dlatego bardzo skutecznie opierają się rozdarciu lub innemu uszkodzeniu mechanicznemu.
Siatka moskitiery
Delikatny, oddychający, a jednocześnie wytrzymały materiał, z którego wykonana jest wewnętrzna siatka moskitiery, pozwala na lepszą cyrkulację powietrza w namiocie. Zapewnia to wysokiej jakości wentylację.
| marki: | Husky |
| Kolor: | brązowy |
| Masa minimalna/całkowita: | 3,1 / 3,5 kg |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Durawrap |
| Materiał podłogi: | Poliester |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | 185T Poliester, Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O) |
| Materiał namiotu wewnętrznego: | Nylon 190T, moskitiera siatkowa |
| Hydroizolacja podłogi: | 7000 mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | pręty durawrap 8,5 mm |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Liczba wejść: | 2 wejścia |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 145 × 290 × 120 cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 45 × 13 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | wewnątrz |
| Masa: | 3,5 kg |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287190588 |
| marki: | Husky |
| Kolor: | brązowy |
| Masa minimalna/całkowita: | 3,1 / 3,5 kg |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Durawrap |
| Materiał podłogi: | Poliester |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | 185T Poliester, Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O) |
| Materiał namiotu wewnętrznego: | Nylon 190T, moskitiera siatkowa |
| Hydroizolacja podłogi: | 7000 mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | pręty durawrap 8,5 mm |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Liczba wejść: | 2 wejścia |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 145 × 290 × 120 cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 45 × 13 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | wewnątrz |
| Masa: | 3,5 kg |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287190588 |