Namiot Bird 3 Plus z serii Outdoor spakuj, gdy masz ochotę na kilka dni wędrówki po naturze lub wyjazd na krótki biwak. Dwupowłokowy, samonośny namiot z wewnętrzną konstrukcją jest odpowiedni do wszystkich aktywności wymagających małego i poręcznego bagażu. Zapewni komf .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 20. — 22. 5. 2026 20. — 22. 5. 2026
Namiot Bird 3 Plus z serii Outdoor spakuj, gdy masz ochotę na kilka dni wędrówki po naturze lub wyjazd na krótki biwak. Dwupowłokowy, samonośny namiot z wewnętrzną konstrukcją jest odpowiedni do wszystkich aktywności wymagających małego i poręcznego bagażu. Zapewni komfortową przestrzeń dla maksymalnie trzech osób dorosłych.
Cechy namiotu Bird 3 Plus:
NAMIOT ZEWNĘTRZNY: 185T Poliester, Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O)
185T Poliester
Jest to bardzo lekki materiał, odporny na rozdarcia. Syntetyczne włókna poliestrowe zwiększają ochronę produktu przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, blaknięciem i nadmiernym zawilgoceniem, ponieważ schną bardzo szybko.
Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O)
Powłoka poliuretanowa stanowi trwałą impregnację, która jest nakładana bezpośrednio na materiał w różnych warstwach. Ta specjalna obróbka tkaniny zapobiega przenikaniu wody. Parametr powłoki określa wysokość słupa wody (podawanego w mm H2O), innymi słowy zdolność materiału do wytrzymywania nacisku wody.
NAMIOT WEWNĘTRZNY: Nylon 190T, moskitiera
Nylon 190T
Bardzo delikatne, lekkie i oddychające włókna syntetyczne, które jednak posiadają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dlatego bardzo skutecznie opierają się rozdarciu lub innemu uszkodzeniu mechanicznemu.
Siatka moskitiery
Delikatny, oddychający, a jednocześnie wytrzymały materiał, z którego wykonana jest wewnętrzna siatka moskitiery, pozwala na lepszą cyrkulację powietrza w namiocie. Zapewnia to wysokiej jakości wentylację.
PAŁĄKI NOŚNE: Durawrap
Durawrap
Durawrap to w wielu aspektach udoskonalona wersja laminatu, która powstaje przez nałożenie folii poliestrowej na rdzeń pałąka laminowanego. Ten ulepszony materiał jest ogólnie nie tylko trwalszy, ale także mocniejszy i bardziej elastyczny. Jego dużą zaletą jest również to, że w przypadku ewentualnego złamania końce drążków nośnych nie strzępią się, tworząc ostre końce, które mogłyby uszkodzić namiot.
PODŁOGA: 190T Poliester, powłoka PU 7000 mm H2O
Jest to tkanina poliestrowa. Charakteryzuje się wytrzymałością, ale jest jednocześnie lekka, co jest dużą zaletą w przypadku namiotów.
| marki: | Husky |
| Kolor: | brązowy |
| Masa minimalna/całkowita: | 3,4 / 3,8 kg |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Durawrap |
| Materiał podłogi: | Poliester |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | 185T Poliester, Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O) |
| Materiał namiotu wewnętrznego: | Nylon 190T, moskitiera siatkowa |
| Hydroizolacja podłogi: | 7000 mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | pręty durawrap 8,5 mm |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Liczba wejść: | 2 wejścia |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 185 × 300 × 130 cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 50 × 16 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | wewnątrz |
| Masa: | 3,8 kg |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287190595 |
| marki: | Husky |
| Kolor: | brązowy |
| Masa minimalna/całkowita: | 3,4 / 3,8 kg |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Durawrap |
| Materiał podłogi: | Poliester |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | 185T Poliester, Poliuretan (powłoka 4 000 mm H2O) |
| Materiał namiotu wewnętrznego: | Nylon 190T, moskitiera siatkowa |
| Hydroizolacja podłogi: | 7000 mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | pręty durawrap 8,5 mm |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Liczba wejść: | 2 wejścia |
| Wymiary namiotu (szer. × gł. × wys.): | 185 × 300 × 130 cm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 50 × 16 cm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | wewnątrz |
| Masa: | 3,8 kg |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8592287190595 |