Alpejskie szlaki górskie są kręte. Często dość zwiewne. A ile razy trzeba przekroczyć odcinek z linką stalową. W takim .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
Alpejskie szlaki górskie są kręte. Często dość zwiewne. A ile razy trzeba przekroczyć odcinek z linką stalową. W takim terenie potrzebujesz butów, które utrzymają kostkę na swoim miejscu, zapewnią pewność w każdym typie terenu i wytrzymają spotkanie z ostrym kamieniem.
Na mokrej skale i zabłoconym szlaku maksymalne wsparcie zapewni podeszwa Vibram® Duo Radiant z samooczyszczającym się bieżnikiem. A podczas zjeżdżania po luźnym gruzie i stromym terenie "spowolni" Cię zintegrowana technologia Asobrake.
Zastosowanie lekkiej podeszwy środkowej EVA odjęło tym butom jeszcze kilkadziesiąt gramów, a wam tym samym kilka kropel potu z czoła. Z drugiej strony, to, co dodał, to komfort na każdym kroku.
A co z deszczem, mokrą trawą, małymi rzeczkami? Żaden problem z wodoodporną membraną GORE-TEX®, która utrzyma Twoje stopy w suchości i komforcie.
Kluczowe właściwości
| marki: | Asolo |
| Kolor: | niebieski |
| Płeć: | Damskie |
| Wyłącznie: | Vibram® Duo Radiant |
| Szczyt: | wodoodporna skóra 1,6 - 1,8 mm i Cordura |
| Sznurowanie: | Klasyczny |
| Materiał wierzchni: | Połączenie |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Wkładka: | anatomiczny Lite 2 |
| Masa: | 546 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS24 |
| Dystrybucja: | PL |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8026948890178 |
| marki: | Asolo |
| Kolor: | niebieski |
| Płeć: | Damskie |
| Wyłącznie: | Vibram® Duo Radiant |
| Szczyt: | wodoodporna skóra 1,6 - 1,8 mm i Cordura |
| Sznurowanie: | Klasyczny |
| Materiał wierzchni: | Połączenie |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Wkładka: | anatomiczny Lite 2 |
| Masa: | 546 g |
| Cechy: | Membrana |
| Sezon: | SS24 |
| Dystrybucja: | PL |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8026948890178 |