KaskR2 VERGE powstał z myślą o osobach, dla których jazda na rowerze to styl życia, które kochają prędkość na asfalcie i wolność na drobnym żwirze. Kompaktowy, aerodynamiczny kształt podkreśli Twój styl i da Ci poczucie całkowitej swobody. Pod elegancką p .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 20. — 22. 5. 2026 20. — 22. 5. 2026
KaskR2 VERGE powstał z myślą o osobach, dla których jazda na rowerze to styl życia, które kochają prędkość na asfalcie i wolność na drobnym żwirze. Kompaktowy, aerodynamiczny kształt podkreśli Twój styl i da Ci poczucie całkowitej swobody. Pod elegancką powierzchnią kryje się solidna ochrona. Konstrukcja FULL-WRAP IN-MOLD gwarantuje dużą wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi, dzięki czemu kask nie będzie Cię ograniczał nawet podczas długich przejażdżek. Duże otwory wentylacyjne zapewnią chłód Twojej głowie nawet podczas wymagających wspinaczek, a w pełni regulowany system mocowania ERGO FIX gwarantuje, że kask będzie stabilnie i wygodnie leżał w każdej sytuacji.
| marki: | R2 |
| Kolor: | brązowy |
| Maksymalny obwód głowy: | 61 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 59 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 21 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 240 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627178758 |
| marki: | R2 |
| Kolor: | brązowy |
| Maksymalny obwód głowy: | 61 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 59 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 21 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 240 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627178758 |