Jeśli często wracasz z przejażdżki po zmroku lub codziennie jeździsz rowerem po mieście, ten kask dosłownie chroni Ci tyły. Dzięki unikalnemu zintegrowanemu oświetleniu LED z przodu i z tyłu kasku masz pewność, że każdy Cię zauważy. Tylne światło o .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 20. — 22. 5. 2026 20. — 22. 5. 2026
Jeśli często wracasz z przejażdżki po zmroku lub codziennie jeździsz rowerem po mieście, ten kask dosłownie chroni Ci tyły. Dzięki unikalnemu zintegrowanemu oświetleniu LED z przodu i z tyłu kasku masz pewność, że każdy Cię zauważy. Tylne światło oferuje dodatkowo kilka trybów, w tym wyraźne miganie ostrzegawcze, które zapewni, że inni kierowcy Cię nie przeoczą nawet w gęstym ruchu lub przy słabej widoczności. Bezpieczeństwo przenieśliśmy na jeszcze wyższy poziom dzięki głębszej konstrukcji i wydłużonej tylnej części. Ta kombinacja zapewnia zwiększoną ochronę skroni i potylicy, co jest absolutnie kluczowe w nowoczesnych kaskach.
| marki: | R2 |
| Kolor: | czarny |
| Funkcje kasku: | Klapka czapki, Światło |
| Maksymalny obwód głowy: | 58 cm, 61 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 55 cm, 58 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 15 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 350 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627178437 |
| marki: | R2 |
| Kolor: | czarny |
| Funkcje kasku: | Klapka czapki, Światło |
| Maksymalny obwód głowy: | 58 cm, 61 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 55 cm, 58 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 15 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 350 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627178437 |