Ma nowoczesny, czysty design, który wygląda dokładnie jak kaski dla dorosłych, dzięki czemu każde dziecko czuje się w nim jak profesjonalista. Niezależnie od tego, czy trenują na swoim pierwszym rowerze, czy już pokonują pierwsze kilometry na trasie, PULSE przeprowadzi ich przez każdy metr z maksymalną ochroną. Została zbud .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 20. — 22. 5. 2026 20. — 22. 5. 2026
Ma nowoczesny, czysty design, który wygląda dokładnie jak kaski dla dorosłych, dzięki czemu każde dziecko czuje się w nim jak profesjonalista. Niezależnie od tego, czy trenują na swoim pierwszym rowerze, czy już pokonują pierwsze kilometry na trasie, PULSE przeprowadzi ich przez każdy metr z maksymalną ochroną. Została zbudowana na głębszej konstrukcji i przedłużonej tylnej części, które chronią krytyczne obszary karku i skroni znacznie lepiej niż zwykłe modele. Dzięki technologii IN-MOLD kask jest niewiarygodnie lekki, więc dzieci po chwili zapomną, że go mają na głowie. Oczywiście, że jest łatwy w obsłudze system zapinania DUAL FIX, który utrzymuje kask na miejscu, a także zintegrowana siatka przeciw owadom, która gwarantuje, że podczas jazdy będą skupiać się tylko na drodze przed sobą.
| marki: | R2 |
| Kolor: | zielona |
| Maksymalny obwód głowy: | 52 cm, 56 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 48 cm, 52 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 14 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 240 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627192150 |
| marki: | R2 |
| Kolor: | zielona |
| Maksymalny obwód głowy: | 52 cm, 56 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 48 cm, 52 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 14 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 240 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627192150 |