R2 TERRAFORM jest stworzony dla tych, którzy nie boją się korzeni, kamieni ani stromych przejazdów, z agresywnym designem i ostrymi krawędziami. To techniczny element wyposażenia, który nie zna granic. To ni .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
R2 TERRAFORM jest stworzony dla tych, którzy nie boją się korzeni, kamieni ani stromych przejazdów, z agresywnym designem i ostrymi krawędziami. To techniczny element wyposażenia, który nie zna granic. To nie jest kask na kawę, to kask na szlaki ze wszystkim, czego potrzebujesz. Niekompromisowa ochrona i przewaga techniczna. Głęboki profil i wydłużony tył ochronią Twoją głowę tam, gdzie inni kończą. Daszek? Żadnego sztywnego klikania. Masz płynnie regulowany system, dzięki czemu możesz go ustawić dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz w danym momencie. Konstrukcja IN-MOLD jest lekka, ale trzyma jak skała. TERRAFORM nie przejmuje się zasadami. Po prostu je tworzy.
| marki: | R2 |
| Kolor: | zielona |
| Funkcje kasku: | Klapka czapki |
| Maksymalny obwód głowy: | 58 cm, 61 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 56 cm, 58 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 12 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 320 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627192471 |
| marki: | R2 |
| Kolor: | zielona |
| Funkcje kasku: | Klapka czapki |
| Maksymalny obwód głowy: | 58 cm, 61 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 56 cm, 58 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 12 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 320 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627192471 |