R2 VORTEKS został zaprojektowany jako kompaktowa maszyna dla tych, którzy rozumieją, że w terenie liczy się każdy szczegół. Zintegrowany wizjer płynnie łączy się ze skorupą w jedną całość, tworząc czysty design. Głęboka konstruk .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
R2 VORTEKS został zaprojektowany jako kompaktowa maszyna dla tych, którzy rozumieją, że w terenie liczy się każdy szczegół. Zintegrowany wizjer płynnie łączy się ze skorupą w jedną całość, tworząc czysty design. Głęboka konstrukcja chroniąca skronie z wydłużonym tyłem zapewni Ci pewność w każdej sytuacji, podczas gdy system dopasowania 360° WRAP FIX równomiernie obejmie kask wokół całej głowy. VORTEKS leży na szlaku jak przybity i staje się naturalną częścią Twojej jazdy.
| marki: | R2 |
| Kolor: | brązowy |
| Funkcje kasku: | Klapka czapki |
| Maksymalny obwód głowy: | 56 cm, 59 cm, 62 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 52 cm, 55 cm, 58 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 12 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 340 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627192273 |
| marki: | R2 |
| Kolor: | brązowy |
| Funkcje kasku: | Klapka czapki |
| Maksymalny obwód głowy: | 56 cm, 59 cm, 62 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 52 cm, 55 cm, 58 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 12 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 340 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627192273 |