R2 VANTAGE to szczyt oferty dla kolarstwa szosowego, gravelowego lub MTB. Cały profil kasku został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi wymaganiami dotyczącymi aerodynamiki i efektywności przepływu powietrza wokół rowerzysty, szczególnie w agresywnej, pochylonej pozycji, gdzie opór powietrza jest Twoim największym wrogiem. Design zd .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 18. — 20. 5. 2026 18. — 20. 5. 2026
R2 VANTAGE to szczyt oferty dla kolarstwa szosowego, gravelowego lub MTB. Cały profil kasku został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi wymaganiami dotyczącymi aerodynamiki i efektywności przepływu powietrza wokół rowerzysty, szczególnie w agresywnej, pochylonej pozycji, gdzie opór powietrza jest Twoim największym wrogiem. Design zdominowany jest przez specjalnie podniesioną krawędź natarcia w przedniej części kasku. Ten element, wynikający z najnowszych trendów światowego peletonu, kieruje przepływ powietrza przez kask tak, aby turbulencje za rowerzystą były minimalne, podczas gdy obszernie zaprojektowane otwory wentylacyjne zapewniają aktywne odprowadzanie ciepła nawet podczas ekstremalnego wysiłku. Absolutną stabilność w tempie zapewnia system 360° WRAP FIX, który równomiernie mocuje kask na całym obwodzie głowy, uzupełniony o regulowany we wszystkich kierunkach mechanizm mocujący ERGO FIX. Dzięki rekordowo niskiej wadze i precyzyjnemu wyważeniu, o kasku VANTAGE w ogóle nie wiesz i odczuwasz tylko jego wkład w Twoją prędkość.
| marki: | R2 |
| Kolor: | czarny |
| Maksymalny obwód głowy: | 59 cm, 61 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 55 cm, 58 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 20 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 270 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627192303 |
| marki: | R2 |
| Kolor: | czarny |
| Maksymalny obwód głowy: | 59 cm, 61 cm |
| Minimalny obwód głowy: | 55 cm, 58 cm |
| Wentylacja (ilość otworów): | 20 |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 270 g |
| Sezon: | SS26 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595627192303 |