Widelec z wysokiej jakości stali nierdzewnej w emaliowanym wykończeniu z serii Pioneer. .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 28. — 30. 4. 2026 28. — 30. 4. 2026
| marki: | GSI |
| Wymiary: | 198x28x15mm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 51 g |
| Kolor: | zielona |
| Materiał: | Emaliowana stal nierdzewna |
| Sezon: | FW23, FW24, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 090497251450 |
| marki: | GSI |
| Wymiary: | 198x28x15mm |
| ZJEDNOCZONY: | Nie |
| Masa: | 51 g |
| Kolor: | zielona |
| Materiał: | Emaliowana stal nierdzewna |
| Sezon: | FW23, FW24, SS25 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 090497251450 |