Sunglasses Shell - etui na okulary .. więcej
| marki: | |
| Kolor: | szary |
| Materiał plecaka: | Mini rip N6.6 |
| Minimalna objętość plecaka: | 0.5 l |
| Objętość plecaka: | 0,5 l, 0L |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): | 18 x 8 x 6 cm |
| Organizer wewnętrzny: | Nie |
| Masa: | 0,08 kg |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS24 |
| marki: | |
| Kolor: | szary |
| Materiał plecaka: | Mini rip N6.6 |
| Minimalna objętość plecaka: | 0.5 l |
| Objętość plecaka: | 0,5 l, 0L |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): | 18 x 8 x 6 cm |
| Organizer wewnętrzny: | Nie |
| Masa: | 0,08 kg |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | SS24 |